Esmer kaslı bir erkeğim eşimle geçtiğimiz sene severek evlendik Pornosodium.com Eşimin kardeşiyle tanıştığım günden bu yana eşimden çok baldızımı sikmeyi hayal ediyordum. Eşimin kız kardeşi Aylin’i geçtiğimiz gece siktim. Karımın isteği üzerine o gün işten çıkar çıkmaz baldızım Aylin’i alıp bize getirdim. Eşimde eve geç geldiği için Aylin’in güzel göğüsleriyle baş başa kalmıştım. Aylin bakımına önem veren lolita kızlardandır. Parfümünün kokusu, saçına ve tırnaklarına verdiği önem beni acayip cezbediyordu. Baldızımla yaşadığım ateşli seks maceramı sizlerle ayrıntılı olarak paylaşacağım.

Birlikte bizim eve geldik ben yorgunlukla attım kendimi salondaki koltuğun üstüne baldızımda ablasına bakmaya yatak odasına gitti. Geri geldiğinde ablasının uyuduğunu benim ne yemek, yemek istediğimi sordu bende söyledim. Hazırladığı yemeği mutfakta birlikte yemeye başladık. Şeytan bu ya arada bir göz ucuyla başladım baldızı süzmeye daha 20 yaşında göğüsleri gömlekten fırlayacak gibi duruyor gömlek düğmeleri patlayacak sanki ya da bana öyle geliyor. Oda bana bakınca hemen önüme döndüm sanki beynimi okuyor sandım hafifçe gülümsedi. Eşime o gece doktorun reçete ettiği ağrı kesici iğneyi yapması için komşum geldi. İğne rahatlatmış olmalı ki eşim güzel bir uykuya daldı. Birkaç kez odasına gittiğimde deliksiz uyuyordu. Tekrar oturma odasına döndüm.

Baldızım tam karşımdaki koltukta öyle bir oturuyordu ki sikimin hafice sulandığını anladım. Birden yanıma geldi oturdu ve usulca enişte dedi ablamı siktiğin gibi beni de sikermisin. Her gece sizi düşünerek elimle amımı boşaltıyorum yatakta hep senin memelerimi emmeni hayal ediyorum dedi. Ama ablan duymasın dedim yok, yok aramızda kalacak söz dedi. Pantolonumu sıyırdım acele ile arada bir göz ucuyla da benim yatak odasını gözlüyorum ki benim karı beni baldızla görmesin diye. Karım hasta bir iki gündür kimseyi sikmemişim sikim zaten tavan yapmış. Baldızı aldım hemen bacak arama önce dilinle yarağımın bir tadına bak hele dedim. Kıllı yarağımı verdim ağzına baldız öyle bir zevkle sömürüyor ki yarağımı.

Taşaklarımı mıncıklıyor alttan beri bende yarağım daha çok girsin ağzına diye başından itip duruyorum baldızın. Sonra onu oturdum koltuğun kenarına kendim aldım baldızın amçığını ağzıma kaymak gibi temizlemişti. Amçığı öyle bir şehvete gelmişti ki her yerinden am suyu akıyordu bende yalıyordum. Sonra o kocaman iri memeleri aldım ağzıma bir taraftan yalarken bir taraftan da diğer elimle memeyi mıncıklıyordum. Emdiğim meme morarmıştı. Her ikimizde iyice kudurmuştuk ama benim gözüm gene de kapıda hem karımdan korkuyorum hem de baldızımı sikiyorum zevk bu işte dedim içimden. Baldızı koltuğa oturup kucağıma aldım iki elimle ayırdığım kalçalarını yavaşça yarağımın üstüne doğru çekmeye başladım amcık iyi otursun yarağın üstüne istiyorum bu yarak tadını unutmasın baldızım.

Yarak amın içine öyle bir kaydırdım ki baldızım inledi. Yarağın uzunluğu ve kalınlığı tam hayal ettiğim gibi dedi. Amını iyi doldurmuştu yarağım bizin baldızın. Başladım onu kucağımda hoplatmaya memeleri tekrar aldım ağzıma arada bir dalıyordum dudaklarına. Benim yarağımın suyu baldızın amının suyu iyiçe karışmıştı birbirine. Sonra kaldırdım onu ayağa kanepeye doğru domalttım. Hafiften dışarı doğru çıkan kalçaları ve o kalçaların arasından görünen o kaymak gibi am gene beni tahrik etti.

Hızlı bir şekilde gömdüm yarağımı gene baldızın amına arkadan kasıklarıma doğru çektim o kalçaları hem kalçaları avuçluyordum hem de amını sikiyordum baldızım zevkten altımda inleyip duruyor hadi enişte daha kuvvetli sik beni dedikçe ben köklüyordum karının amı yanıyordu bende o am yangınını söndürüyordum tam geleceğimi anladığım anda amdan çıktım baldızın yüzünü yarağıma doğru çevirdim öyle kuvvetli bir şekilde boşaldım ki baldızın suratına. Yüzünün her tarafı döllerimle beyaz oldu.