Merhaba avay takipçileri, bende bir itirafta bulunacağım. Ben şu anda 40 yaşındayım. Benimde 32,33 yaşlarında bir baldızım var. Şu anda o da evli aslında. Bizim ilişkimiz bakire baldızım daha bekarken başladı. O zaman 20 yaşlarındaydı Bir gün hanım hastaneye yattı. O zaman baldız da bizde kalıyordu. Gece ben yatak odamızda baldızda salonda yatıyordu.

Bir gece geç saatlerde tuvalete kalkmıştım. Normalde zaten yatamıyordum çünkü aylardan beri sekse susamıştım yatakta kıvranıp duruyordum. Neyse gerçekten bende baldızımı çok severdim niyetimi bozmuştum artık baldızımı sikmenin zamanı gelmişti. Bu fırsat bir daha ele geçermi dedim, birkaç defa onu uyurken uzun uzun seyrettim yaz aylarıydı havalar çok sıcaktı. üzerinde askılı diz kapağına kadar gelen bir gecelik vardı oda yüz üstü yattığından gecelik kalçasına kadar açılmıştı önce yavaş yavaş bacağını okşadım ama içimden de bir korku vardı acaba çok büyük tepki gösterirmi diye uykusuda bayağı ağırmış önce iyice okşadım sonra dilimle yavaş yavaş ayaklarından taa götüne kadar yaladım sonra elimi kiloduna soktum yavaş yavaş okşamaya başladım.

Biraz okşadıktan sonra uyandı hemen doğruldu. enişte sen ne yapıyorsun diye tepki gösterdi. bende onu çok sevdiğimi ve onunla birlikte olacağımı söyledim önce ret etti. kesinlikle olmaz dedi hele hele ablama yapamam bunları dedi. hemen hemen 1 saat yalvardım. bu olaylardan kimselerin haberi olmayacağını aramızda bir sır kalacağını uzun uzun anlattım.

Artık vavaş yavaş yumuşadığını hissettim ona sadece sevişelim dedim bunda korkacak bir şey yok dedim bu ara elimle o küçük göğüslerini ellerim arasında limon gibi sıkmaya başlamıştım sonra dudaklarına yumuldum önce çok utandı ağzını açmadı. ben iyice okşamaya devam ettim artık gevşemişti. o da bana karşılık vermeye başladı. çılgınca seviştik elimi kiloduna soktum. o anda amının suyu artık iyice boşalmaya başlamış parmaklarımla iyice okşarken bir yandanda o küçücük memelerini emmeye başladım.

Memeler harikaydı taş gibi uçları yeni baş tutmuştu. somurdukça ok gibi olmuşlardı geceliğini hemen çıkardı. bende kilotunu çıkarırken o da benim kilotu çıkarmaya başladı. yarrağımı ağzına aldı emmeye başladı. ağzının içi ateş gibiydi yarrağımı yakacaktı sanki bende o küçücük daha yeni temizlenmiş amının tamamını ağızıma aldım. amcığı çok küçüktü ağızımda kayıp oldu, öyle susamıştım sekse amını morartırcasına somuruyordum.

Parmağımla da küçücük göt deliğine hafif hafif sokmaya başladım çok dar götü vardı zaten götüde küçüktü. Amcığı somurdukça inliyordu. amını sağ sola sallıyordu.

Sakın içime sokma dedi çünkü daha bakireydi ve ilk defa benimle yatıyordu hemen bacaklarını iyice ayırdı. Hemen yarrağı dayadım amcığına, sokmadan sürtüyordum. vurdukça çıldırıyordu. Bu arada memelerini koparırcasına emiyordum haydi vur vur daha da vur diye bağrıyordu. Sonra geliyorum dedi çıkardım. zaten bende daha fazla dayanamayacaktım.  Karnına boşaldım gerçekten kendi de gelmişti. Am suyu bacaklarından aşağı süzülüyordu.

Sonra tekrar sevişmeye başladık. Enişte sevişmek çok güzelmiş beni sana bayılıyorum diye kulağıma fısıldıyordu. Ben daha tahrik olmaya başladım. Yine amını somurmayı bu ara götünü parmağımla genişletmeye başladım. Mutlaka o götü sikecektim. Amını siktirmiyorsun bari götünü sikeyim dedim. Yarrağımı içinde hisset dedim. Olmaz dedi o kocaman yarrak o küçücük deliğe kesinlikle girmez dedi. korkma kremlersek acımaz dedim. Hanımın kremi aldım domal dedim. domaldı bacaklarını iyice açtı götü ve yarrağımı iyice kremledim.

Başını hafifçe soktum ay olmaz dedi çıkar tuvaletim geldi dedi. Tuvalete gitti biraz sonra geldi çok korkmuştu götümü sikmesen olmaz mı dedi. Olmaz mutlaka sikeceğim dedim ama ne olur yavaş gir dedi. Tamam dedim yine iyice kremledim kalçasına sıkıca sarılıp daha yavaş sokmaya başladım. Kafası girdi öyle dur kıpırdama dedi. biraz içinde bekledim göt o kadar dardı ki yarrağımı sıkıyordu. içi de ateş gibiydi biraz bekledim.

Sonra dayanamadım birden yarrağı kökledim yandım diye bağırdı ve gitti yatağa yığıldı bayılmıştı .Telaşlandım öldü diye baktım nefes alıyor 15-20 dakika ayıltmak için uğraştım sonra ayıldı. beni mahfettin götüm biber gibi yanıyor dedi. özür diledim bir daha acıtmam dedim sadece amıma sürterek boşalırsın dedi tamam dedim. yine sevişmeye başladık yine domaldı bacaklarını açtı. yarrağımı tutarak arkadan dayadı. Bende pompalamaya başladım kendi alttan kaymasın diye eliyle destekliyordu daha hızlı daha hızlı diye inliyordu. hızlı hızlı vururken birden amına girdim.

Bir çığlık attı hemen çıkardım ama ne yazık ki amından kan gelmeye başlamıştı. Baldızın kızlık bozmasını ben yapmıştım . oturdu başladı ağlamaya biz ne yaptık böyle ağlıyordu. neyse bir defa oldu artık dönüşü yok bunun dedim. hanım 1 hafta hastanede yattı ondan sonrada yaylaya gitti. o yaz boyunca her gün sikiştik. 3-4yıl sonra salağın biriyle kaçtı. hala ilişkimiz devam ediyor kocası devamlı gündüz çalıştığı için istediğimiz zaman sikişiyoruz. ha artık götten sikişmeye de alıştı. çocuk olur diye kaygımızda yok çünkü birkaç yıl önce kordonlarını bağlattı zaten 3 tane çocukları var kocası da dolmuşçu olduğu için eve hep yorgun geliyormuş zaten onu pek sevmiyor şimdilik bu kadar daha çok maceramız var onları daha sonra yazarım.