Selam seks hikaye severler. Bu yıl okulda sınavlar erken bitince ben de fırsattan istifade ailemi görmek için memlekete gideyim dedim. Tabi onlara sürpriz yapmak istemiştim çünkü gelecek hafta beni bekledikleri için birden beni karşılarında gördüklerinde mutlu olurlar diye düşündüm. Neyse akşam 9 otobüsüne biletimi aldım. Zaten iki saatlik yoldu ve 12 gibi otogardan da eve geçtim. Benim anahtarım hep yanımdadır. Bari sürpriz yapmışken tam olsun dedim ve anahtarımla kapıyı açarak eve girdim. Valizlerimi kapının yanına bıraktım ve salona geldiğimde gerçekten gözlerime inanamadım. Babam ve kardeşim salonda sevişiyorlardı. Annem de ikisini kameraya kaydediyordu. O kadar zevk alıyorlardı ki benim geldiğimin farkına bile varmamışlardı. Ben ise şaşkın şaşkın onlara bakmakla yetindim. Şaşkınlıktan sesimi bile çıkartamamıştım. Buna ensest mi dersiniz grup mu bilmiyorum tek bildiğim dehşet derece de bir manzara vardı karşımda.

Salona ilk girdiğimde kardeşim domalmıştı ve babam da arkasına geçmiş arkadan amına köklüyordu. Tabi kardeşim babamın kocaman yarrağını yedikçe çığlık çığlığa bağırmaya başlamıştı. Ama hiç de sikilmekten geri durmuyordu babam daha rahat sikebilsin diye bacaklarını açabildiği kadar açıyordu. Sonra annem elinden kamerayı bıraktı ve kardeşimin önüne giderek amını kadeşime yalatmaya başladı. Bu nasıl bir şeydi o an gözlerime inanamıyordum. Ben yokken bunlar evde resmen aile içi grup seks yapıyorlarmış. Babam ise iki kadını sikmenin verdiği hazla kendinden geçmiş bir haldeydi. Durmadan kardeşimin amına girip çıkıyor kalçalarına şaplaklar indiriyordu. O her vurduğunda kardeşimin çığlıkları da artıyordu. Ben o şokla yarağımın kalktığını fark etmemiştim ama onları izlemek beni de tahrik etmişti. İster istemez yarrağım kalkmıştı onları izlerken elim yarrağıma gitti ve okşamaya başladım.

Babam bir süre sonra kardeşimi bıraktı ve bu defa annemi yere yatırdı. Annem bacaklarını sonuna kadar açtı ve girmesi için amını babama sundu. Babam ise hiç beklemeden birden annemin amına kökleyiverdi. Şak şak şak diye sokup çıkarıyordu annemin ıslanmış amına. Kardeşim ise annemin ağzına oturmuş biraz önce sikilmekten folloş olmuş amını anneme yalatıyordu. Artık ben yarrağıma daha sert asılmaya başlamıştım. Onların zevk sesleri evde yankılandıkça ben de daha çok zevk alıyordum. Kaç dakika bu şekilde devam ettiler bilmiyorum ama babam annemin amına boşalarak rahatladı. Ben de o sırada çok ses çıkarmış olmalıyım ki benim geldiğimi de fark ettiler. Kardeşim bana doğru baktı ve elimi yarrağımda görünce kahkaha atarak abi sonunda yakaladın bizi ama sen de halinden çok memnun görünüyosun dedi.

Sonra da yanıma kadar gelerek elimle okşadığım yarrağımı dışarıya çıkardı. Sonra da hemen ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Ben zevke gelmiştim tabi bu sırada annemle babam da yeniden zevke gelmişti. Babam annemi domaltıp yeniden sikmeye başlamıştı. Kardeşim yarrağımı iyice taş gibi yaptıktan sonra ben de hemen onu aldım ve annemin yanına domalttım. Sonra da çok sert bir şekilde arkadan amına kökledim. Kardeşim benim babamdan da kalın olan yarrağımı yiyince büyük bir zevk çığlığı attı. Sonra da amının içinde sert bir şekilde gidip gelmeye başladım. O kadar hızlı sikiyordum ki boşalmam an meselesiydi. Ben boşalacağımı söyledim abi korunuyorum içime akıt döllerini dedi. Buna çok sevinmiştim ve hiç beklemeden döllerimi amına boşalttım. O gece bir de annemi siktikten sonra sabaha kadar deliksiz bir uyku çektim.