Kaynak : Boyacı Eniştemin Fırça Darbeleri

merhaba  Ben Taha. Evliyim ve karımla cok mutluyum. Benim asıl meslegim boyacılık degil, ama elimden her is gelir. Bundan 2 ay önceydi, ben kendi evimi boya yaparken baldızım da bize yardım icin geldi. Boya yaparken, “Eniste benim de ev cok kirlendi, benim de evi müsait bir zamanın olunca boyayalım mı?” diye sordu, ben de olur dedim.

Baldızımın 2 cocugu var, ilkokula gidiyorlar. Çocuklar olmadıgı bir güne ayarlayalım, cocuklar olunca is yapamıyoruz dedi, olur dedim.Aradan 1,5 ay falan gecmisti, baldız telefon etti, karımla konusuyorlardı. Karım bana bakarak,Taha bak baldızın, Enistem benim evi boyayacaktı, unuttu mu diye soruyor dedi. Ben de, Yok unutmadım, onlardan haber bekliyorum dedim.

 Karım da telefonu bana verdi, Al kendin konus dedi. Aldım, hal hatırdan sonra baldızım, Eniste ne zaman müsait sin dedi. Ben de, Siz ne zaman müsait olursanız ben de o zaman olurum dedim. Pazartesi uygun mu dedi. Uygun dedim, Pazartesiye anlastık ve telefonu kapattık. İs yerini arayarak 4 gün izin aldım.Karım aniden sinirlenerek, Ya ben Pazartesi günü gidecegim, ben gelemem dedi.

Ara bacını söyle o zaman dedim. Karım da, Yarın sabah ararım dedi. Ertesi gün sabahtan karım aradıgında da, baldız,Kocam Pazartesi günü isi geregi sehir dısına gidecekmis, cocukları da baba anneleri alacak, her seyi hazırladım, boyaları falan da aldım, abla sen o gün gelmesen de olur, zaten senin boya yaparken isin olmaz dedi ve ablasıyla anlastılar.

Ben Pazartesi günü sabah erkenden baldızın evine gittim. Kapıyı baldız actı. Baldızın üzerine askılı penye, altına da dar esofman giyinmisti ve evde baldızdan baska da kimse yoktu. Hos besten sonra, önce oturup cay ictik. Bana da eski bir esofman vermesini söyledim. “Tamam!” deyip esofman altı, üzerime de tisört getirdi.Esofman biraz dardı, ama idare edecektim. Çayımız bittikten sonra, Hadi baldız, isimize bakalım dedim.

Baldızın evi 3+1 idi, oturma odasını toplanmamıs, orada yatacaklarını söyledi. Ben koridordan boya yapmaya basladım, ihtiyacım oldukca baldızdan bir seyler istiyordum, baldız da getiriyor, yerlere boya dökülünce elindeki bezle siliyordu. Yapacak isi olmadıgı zaman da sigara iciyordu. Bu arada da gelmisten gecmisten sohbet ediyorduk.Bir ara ben merdivendeyken asagı baktım, baldız yere diz cökmüs yerleri siliyordu. Askılı penyesin den memeleri tasmıs, yarıya kadar görünüyor,Fark ettirmeden bir müddet seyrettim, icim bir hos oldu. Benim yarak hareketlenmeye baslamıstı, baldızım yaptıgı is geregi habire frikik veriyordu. Ben de fırsat bu fırsat deyip, bundan faydalanıp göz banyosu yapıyordum.Ben merdivende calısırken baldız sigara yakıp verdi.

Sigarayı uzatırken koltuk altını gördüm sikim kıpırdamaya basladı. Zannedersem koltuk altlarını yeni tras etmisti, tertemizdi. Acaba amı da öyle mi diye aklımdan gecirdim. Sigarayı verdikten sonra kolunu indirince, koltuk altı am gibi duruyordu. Baktıkca tahrik oluyordum ve benimki kalktıkca kalkıyordu. Ne yapacagımı bilemez olmustum, beni ter basmıstı.Baldız, “Eniste yoruldun, in de dinlen biraz!” dedi. Asagı inip oturdum.

Fakat baldız karsımda tüm seksiligiyle duruyordu. Banyoya gidip elimi yüzümü iyice yıkayıp, biraz rahatlamıstım. Banyoda 31 cekmek de aklıma gelmedi degil hani, ama bu halim benim de hosuma gidiyordu, onun icin 31 cekmedim.Koridorun ve mutfagın boyasını bitirdigimde aksam olmustu ve ben de yorulmustum.  Baldızım yemek hazırlamaya basladı. O hazırlarken ben de soguk suyla dus aldım, kendime gelmistim.Baldız temiz esofman verdi, giyindim. Yemek piserken, “Eniste sen yemege bakar ol da, yanmasın, ben de dus alayım diyerek dusa girdi.

Kısa zamanda cıktı, beyaz askılı tisört ve yine dar penye esofman giyinmisti. Sofrayı beraber hazırlamaya basladık. Eniste sen yoruldun, otur dedi. Ben de, Yok sen de yoruldun, beraber hazırlayalım dedim. Baldıza yardım ediyordum. Bazen ufak tefek sürtünmeler oluyordu, ama dikkat cekmiyordu. Yemegimizi salonda oturup yedik. Üstüne cay getirip ictik, ikimiz de karslıklı cek yatlara uzandık, sigara icip, sohbet ediyorduk…Ama benim aklımdan baldızın memeleri ve koltuk altı cıkmıyor, yine tahrik oluyordum.

Benim yarak ta kalkmaya baslamıstı. Sigaralarımızı bitince, baldız, Yatakları acayım mı eniste dedi. Ben de, Erken degil mi dedim. Sen nasıl istersen O zaman biraz kuru yemis getireyim dedi, ayaga kalkıp, genleserek kuru yemis getirmeye gitti.Giderken götüne baktım, harikaydı, yuvarlak ve dikti. Daha önceleri de götü dikkatimi cekmisti. Baldız gelene kadar biraz yaragımla oynayıp, karnıma taraf yatırdım. Bu durumum cok hosuma gidiyordu, ama bir yandan da baldızımı nasıl sikebilirim diye de düsünüyordum.

Baldız kuru yemisi getirirken yanında da iki bardak bira getirmisti Daha önceleri ailece icmistik. Birayı görünce, İste bu iyi oldu dedim. Baldız da, Eniste cigim sana bakmam lazım deyince, tesekkür ettim. Karsılıklı oturup 3’er büyük bardak bira ictik. Tekrar doldurmaya kalkınca sendeledi. Ne oldu baldız, sarhos mu oldun dedim. Yok dedi Tazeledigi biraları da icince benim isemem gerekti. Tuvalet oturdugumuz salonun karsısındaydı, ben gittim isedim geldim. Sonra da baldız gitti isemeye, ama giderken yalpalıyordu.

Baldız tuvalette iserken iseme sesini duyuyordum ve nedense müthis tahrik olmustum. Baldız da iseyip geldi, ama önümden kendi cek yatına gecerken sendeleyip, istemeyerek yanıma bıraktı kendini. Ben de belinden tutup, gülerek, Sen sarhos oldun dedim. Yok ya sarhos falan olmadım, yorgunluktan olsa gerek dedi.Otur söyle, dinlen deyip yanıma oturttum. Bir sigara yakıp agzına verdim. Bir fırt cekip, Tesekkürler Ya eniste sen cok iyisin dedi.

 Benim sümsük herif oturdugu yerden kalkamıyor, elinden bir is gelmiyor Üstelik odunun teki, nerde senin gibi incelik falan dedi. Ben de, Ne olacak ki, ben yaparım dedim.Yan yana oturuyorduk, bacaklarımız bitisikti. Benim yarak kalkmaya baslamıstı. Baldız konusurken dudaklarına bakıyor, dudak hareketlerini izliyordum. Elimi omuzuna koydum, yavas yavas dahada yaklasıp, vücut kokusunu icime cekiyordum. Vücut ısısı vücudumu dahada ateslendiriyor du.Ben de, “Bizden baska kim var da görecek baldız dedim. Ama eniste resmen öpüstük demin dedi.

Ya ne oldu da, ne yaptık ki dedim. Daha ne olacak, resmen öptün beni, bir sikmedigin kaldı deyip aklından geceni agzından kacırmıs oldu. Ben de, İstersen o da olur dedim, sigaradan cekip, dudagımı dudagına götürdüm, agzının icine dumanı üfledim, elimi de beline doladım yanımdan kalkamıyordu da. Alt dudagını emmeye basladım.

Geri cekilmek istedi, bırakmadım. Hh diye bir seyler mırıldanıyordu, dudagımı ısırınca bıraktım. Derin bir nefes alıp, Ya olmaz eniste, ayıp ya dedi. Neden ayıp olsun ki dedim. Olmaz iste dedi. Elimi arkadan boynuna sarıp kendime cektim, dudaklarına tekrar yumuldum, öpmeye devam ettim. Esofmanının icine de elimi soktum, külotunun kenarından amını oksamaya basladım…Baldız da öpücügüme aynı sekilde karsılık verdi.  Baldız elini boynuma sararak, kafamı kendisine cekip dudaklarıma yumuldu.

Ben baldızı soyarken, baldız da bana yardımcı oluyordu. Belden üstü cıplaktı simdi. Memelerini agzıma veriyor, Em diye mırıldanıyordu. Az sonra baldız da benim üst kısmımı soymus, ikimizin belden yukarısı cıplak, oturdugumuz yerde birbirimize sarılmıs, birbirimizi oksayıp, vücutlarımızı öpüp, koklasıyorduk…Ben uzanıp bira bardagımı aldım, bir yudum ictim, bardagı baldıza verdim. Baldız da bir yudum aldı,

Bira bardagını elinden alıp kenara bıraktım, tekrar dudaklarımız birlesti. Baldız gözlerini kapatıp, saclarımı oksuyor, sonra da parmaklarını sırtımda oksarcasına gezdiriyordu. Baldızı yavas ca sırtüstü yatırdım, üzerine uzanarak, dudaklarından opüp, cene altını yalayarak memelerine indim. Baldız gözleri kapalı, dudakları yarı acık, hafif hafif inliyor, kafamı, kulaklarımı oksuyor, kafamı sırayla bir memesinden öbür memesine götürüp emdiriyor, memesini dudaklarıma bastırıyordu…

Elimi esofmanının lastigine götürdüm, esofmanını külotuyla beraber cıkarıp kenara attım. Ayak parmaklarını tek tek yalayıp emiyordum. Baldız da, ‘Em!’ der gibi ayak parmaklarının tek tek agzıma sokuyor, ben de istahla emiyordum.  O sırada ben de külotumla beraber esofmanımı cıkardım. Baldız elini uzatarak yaragımı tuttu, “Ooo, ne kadar da büyük yaragın var eniste!” diye inledi. Ben de, “Bu yaragı bugünlük sana verdim!” dedim.Ver canım, ben de bu günlük amımı sana verdim, istedigin kadar sik dedi.

Bacaklarını ayırıp agzımı amına kapattım. Amı vıcık vıcıktı. Am sularını yaladım yuttum. Amı tertemizdi, mis gibi kokuyordu. Dilimi amının derinliklerine sokabildigimce sokuyordum, baldız da götünü yukarı kaldırıp, Daha derinlere gir diye inliyordu. Sonra yaragımı iki ayagının arasına aldı, ayaklarıyla 31 ceker gibi, ayaklarını siktiriyor, Hadi canım, yaragını amımın icinde istiyorum diyordu. Ben acale etmiyor kudurttukca kudurtturuyordum, amını emiyor, ısırıyor, amının dilini emiyordum. Baldız sonunda kafamı amına bastırıp, götünü yukarı kaldırdı ve titreyerek bosalmaya basladı.

Ben de agzımı amına iyice bastırıp emiyordum. Sıvılarını emdim, oh diyerek kafamı bıraktı.Ben götünü oksuyor, sıkıyordum. Elimi tutup memelerine götürdü, memelerini oksuyordum. Kafamı yukarı cekip memelerini agzıma verdi. Memelerini emerken baldız tekrar hareketlenmeye basladı. Kollarını yukarı kaldırıp, koltuk altlarını tek tek emiyor, yalıyordum. Baldız da yaragımı eline aldı, yaragımın kafasını oksuyor, sıkıp bırakıp, 31 ceker gibi sıvazlıyordu.Hadi sok yaragını amıma, tadı nasıl, tatlıdır yaragını bana, bugün senin karınım sik beni diyordu. Ben de dizlerimin üstüne dogruldum, yaragımı tuttum, baldız da bacaklarını actı, amın agzı kıp kırmızıydı.

 Hadi sok ne olur diyordu. Yaragımın kafasını amını agzına dayadım, kafasını amına sürttükce, baldız götünü kaldırıyor, yaragımı amına sokmaya calısıyordu. Kafasını amına soktum, Hadi hepsini istiyorum, gecir amıma deyince hepsini birden soktum. oh, bu ne kadar tatlıymıs diye inledi.Ben yavas yavas ileri geri yapıyor, yarıya kadar yavas yavas cıkarıp, aniden hızla hepsini sokuyordum. Baldız kafasını kaldırıp, mememi disleyip, tekrar kafasını yastıga bırakıp, saga sola cevirerek, Hızlı hızlı sik canım, bir tanem dedi. Ben hızlandım, öyle sert basıyordum ki, memeleri agzına kadar dalgalanıyordu, ben de egilip canını yakmayacak sekilde ısırıp emip, tekrar basmaya devam ediyordum. Üzerine yatıp kalcamı kıvırınca, oh canım hadi sik sok diye inleyince, baldızın bosalacagını anlamıstım.

Ben de artık bosalacaktım, dogrulup hızlı hızlı sikmeye basladım. Baldız bacaklarını belime kenetlemis, ben geri cekilince bacaklarıyla kendine cekip, götünü yukarı kaldırıp, amına girmemi saglıyordu. Bu tempoyla birkac sefer yaptık,Hadi icime attır kocacıgım, senin bu am, attır icime diye beni tahrik ediyordu. Ben de son hamleyle öyle kökledim ve bosalmaya basladım. Baldız da bana kenetlenip bosalıyordu. İkimizin de terden vücutlarımız yapısmıstı. Baldız altta, ben üstte öylece kalmıs, Yaragım kücülmeye baslamıstı, yan yattım.

Baldız ben tuvalete isemeye gittigimde kagıt havlu getirmis yastıgın altına koymus, demek ki hazırlıklıymıs! kagıt havluyu yastıgın altından cıkarıp amına götürdü, ben de yaragımı cektim amından, yaragımı kagıt havluya sardı, ben de tuttum, sırtüstü uzandım.Baldız bir kagıt havlu daha alıp amına kapatıp tuvalete gitti. Amını yıkıyordu. Ben de kalkıp banyoya gittim yaragımı yıkayıp geldim. Baldız benden önce gelmis, yere battaniyeye cıplak vaziyette uzanmıs, sigara yakmıs, birasını da almıstı. Ben de yanına gelip uzandım. Birasından bir yudum verdi, ictim, dudagından öptüm.

Ben de bir sigara yakınca, Hani bir sigarayı beraber icecektik dedi. Ben söndürecektim ki,Neyse bu defalık böyle olsun dedi.Taha, sana bir sey diyeyim mi dedi. De dedim.Benim amımı ilk sen yaladın, biliyormusun Kocam hic yalamamıstı dedi. Peki sen onunkini yaladın mı dedim. Ben de onunkini yalamadım Kadın kadına oturdugumuz zaman anlatırlar, Kocam söle yalıyor, böyle yalıyor, cok zevk alıyorum derlerdi. Ablama bir defa sordum, enistem amını yalıyor mu diye, ablam da yalamadan sikisilir mi, bana daha yaragını sokmadan yalayarak bosaltır beni, sonrada yaragını sokup siker, birdaha bosaltıp pestilimi cıkarır diye anlatmıstı.

Ben de icten icten kıskanmıstım. Demek ki dogruymus! Ya eniste sen neymissin, o zevki bana da tattırdıgın icin sana tesekkür ederim deyip dogrulup dudaklarımdan öptü. Ben de gülümseyerek, Bak birde vermiyordun, bu zevkten mahrum kalacaktın!” dedim. Baldız, Verdim ama dedi. Ben de,Sen verdiysen bende aldım baldız deyip, gülüstük. Hemen ekledim, Daha sana ne zevkler tattıracagım sabaha kadar dedim, neler tattıracaksın bakayım ha Ama yarın boyayı bitirelim, karısmam sonra dedi.“Merak etme bitiririm dedim. Yarın ablam gelmeden bitir ama dedi. Pekala bitirirsem ne vereceksin bana dedim.

Baldız kafasını kaldırıp vücudunu benden ayırarak, amını isaret edip, Bunu dedi. Ben de, Yerim onu diyerek dudaklarına yumuldum, öpüsmeye basladık. Baldız da yaragımı eline alıp oksuyor seviyor, ben de memelerini oksuyor öpüyordum. Benim yarak ayaklanmaya basladı. Baldız gözümün icine bakarak, Seninki uyanmaya basladı dedi.Ben de, Niyeki acaba dedim. Yine istiyor da ondan dedi. Ben de, Ne istiyor dedim. Cilveli edayla, Ne olacak, am istiyor yaramaz sey dedi. Ben de, Seninki de yarak istemiyor mu dedim. Seninki ister de bu istemez mi diyerek dudaklarıma yumuldu. Birbirimizin dudaklarını öpmeyip adeta yiyorduk, dillerimiz birbirine dolasıp agzımızın icinde sevisiyorlardı.

Ben sırtüstü uzandım, Hadi bakalım karıcıgım, sunu iyice uyandır dedim. Baldız da gögüslerimden yalayarak yaragıma kadar indi. Yaragımın kafasına dilini sürtüp öptü. Saclarını yana atıp, Yaragını dondurma yer gibi yiyecegim, bunu cok istiyordum, ama pezevenk bacanagın benimkini yalasaydı ben de onunkini yalardım, ben de cesaret edip yalamadım, sonra nereden ögrendin diye soracaktı ve kötü olacaktık Ama bundan sonra hep seninkini yalar emerim, degil mi enistecigim dedi.İstedigin an yalayabilirsin, her zaman hazırım dedim. Yaragımın kafasında dilini gezdirdi, iki elinin arasına alıp kafasını dısarıda kalacak sekilde tuttu, kertigine kadar agzına alıp öyle emiyordu ki, avurtları neredeyse birbirine degecek sekildeydi.

Yarıya kadar agzının icine alıp, nefeslenip, tekrar emiyor, hızlı hızlı asagı yukarı yaparak agzını siktiriyordu. Yaragım tam kıvamına gelmis, baldızın agzına sıgmıyordu. Ben ayaga kalktım, baldız da dizlerinin üzerinde önümde durup, ben saclarını elimle toplayıp agzını ileri geri yaparak sikiyorum agzını. Baldız da nefes almak icin arada agzını cekip, yaragıma tükürüp kayganlastırıp 31 cekip, tekrar agzına alıp ileri geri yapıyordu.Kafamın üstünde dogruldu, tekrar döndü, gelip beni bacaklarının arasına aldı, yaragımın hizasında durup, bacaklarını ayırıp cömeldi, yaragımı eline aldı, amına sürttü, amıyla üzerine oturup, birkac defa ileri geri yapıp cıkardı. Yaragım amdan cıkınca lop diye göbegime vurdu. Baldız da yaragımı tekrar tutup, Dur yaramaz, asıl simdiki vazifeni yapmadan nere kacıyorsun dedi ve göt deliginin hizasına getirdi, elini tükürükle doldurup, biraz yaragıma, biraz da göt deligine sürdü ve göt deligine parmagını sokarak ovusturdu.

 Yaragımı göt deliginin hizasına getirip, üzerine yavas yavas oturmaya calısıyordu. Çok acıyor eniste, agzımı siksen olmaz mı, agzıma bosal yutayım dedi. Ben de baldızı cesaretlendirmek icin, Hani götünden gerdege girecektik baldız dedim. Ben öyle deyince, yaragımı kafasına kadar götünün icine aldı, ama suratı acıyla burustu, Çok acıyor yaa dedi. “Hadi sevgilim, hadi orospum, bası girdi bak, az kaldı, dayan dedim. Ama baldız öylece duruyor, Bu kadarı girmisken götümü böyle siksen olmaz mı eniste dedi.Baldız iyice zevke gelmisti. Domal da öyle sikeyim askım!” dedim. O da, Tamam deyip, yaragımı götünden cıkarmadan ters döndük. Önümde kafasını yastıga gömdü, belini cukurlastırıp, götünü alabidigince yukarı verip, elleriyle göt yanaklarından tutup ayırdı, Hadi askım sik, göt deligimi yırttın zaten, sik iyice alıstır yaragına diye inliyordu.

Ben de götten sikmenin keyfiyle, yavas yavas sikerek zevkimi cıkarıyordum. Az sonra baldız,Parmaklarını amıma sok hadi canım diye inliyordu. 4 parmagımı amına soktum, götüne yaragımı sokup cıkarıp, tekrar sokuyordum. Hadi hızlı sik, götüme attır döllerini!” diye inliyordu. Ben de hızlandım. Göt deligi yaragımı öyle sıkıyordu ki, mengene gibiydi. Ben amını da hızlı hızlı ovmaya basladım. Baldız, Eniste ben bitiyorummm diye inleyince, ben de baldızın götüne bosalmaya basladım. İkimiz de aynı anda bosalmıstık. Baldız öylece yıgıldı kaldı, ben de üzerine yıgıldım.Öylece biraz dinlendikten sonra, kalkıp birlikte banyoya girdik. Ilık suyla birbirimizi yıkadık. Yıkanırken, baldız, Götten vermek nekadar zormus, mahfoldu götüm valla dedi. Ben de, Arkadaslarından hic duymadın mı Götten veren yokmuymus hic dedim. Baldız da, Var, cok anlatıyorlardı, ilk defada acır diyorlardı, ama bu kadar olacagını zannetmiyordum, beni mahfettin eniste dedi.

 Baldızı öpüp,Pismanmısın kız dedim. Yok da, canım cok yandı dedi. Ozaman canın yanmadan birkere de burada sikeyim seni dedim. Ya sende hayvan gücü mü var, ben bittim, artık halim kalmadı dedi. Ozaman agzından sikeyim dedim. Baldız da, Yapma eniste ne olur, sonra sik, inan halim kalmadı diye yalvarınca, yıkanıp, kurulanıp cıktık. Salonda üzerimize carsaf alıp, yere uzandık. Birbirimize sarılıp yatarken, ikimiz de uykuya dalmısız.İctigimiz biralardan dolayı gece sidigim geldi, kalkıp tuvalete gittim. Ben iseyip gelince de, baldız gidip iseyip geldi. Ama ikimizin de uykusu kacmıstı. Biraz konustuk. Baldız, Eniste yarın boyayı bitirebilecekmiyiz dedi. Tabii ki! dedim. Baldız da,Bu yorgunlukla biraz zor ama. dedi. Ben de, Boyayı bitirip, üstüne de amını götünü sikecegim dedim. Baldız gülerek, Görecegiz dedi. Ben elimi carsafın altından amına götürüp oksamaya baslayınca, Eniste dur da uyuyalım, yarın yaparsın dedi. Ben de, Amın öyle demiyor ama dedim. Ne diyor pekala dedi. Ye beni diyor dedim. Ozaman sen de ye, ne yapayım dedi. Baldız öyle deyince carsafı üzerimizden atıp, amına yumuldum.

Az sonra da 69 olduk. Amı sulanmıstı. Parmaklarımı sokup cıkarıp, amını yalıyordum. Baldız da benim yaragımı agzına almıs, yalıyor, emiyordu.Baldız, Raha askım, kocacıgım, sikicim, yaragını yerim senin! Taha. dedi. Efendim karıcıgım, askım, orospum dedim. Askım sen benim agzıma bosal, ben de senin agzına bosalayım, döllerini yutmak istiyorum! Böyle bosalalım, amıma götüme sokmadan, olur mu canım dedi. Olur dedim, benim de amacım buydu zaten. Eniste, baldızın sana kurban olsun, erkek dedigin böyle olacak iste deyip yaragıma yumuldu. Ben de amına yumuldum. Birbirimizi emiyor yalıyorduk. Bu sefer oldukca uzun sürmüstü. Baldız bosaldı, ama benimki biraz zordu. Baldızı dogrultup, ben de önünde ayaga kalktım, baldız yaragımı sıvazladı 31 cekti, “Hadi kocacıgım, sik agzımı, agzıma bosal da yutayım!” diye beni tarik ediyordu…

Ben bosalamayınca, Canım bosalmana faydası olacaksa istersen götüme sok dedi. İyi olur, gelecegim zaman da agzına bosalırım, yutarsın dedim. Baldız domaldı, yaragım götüne simdi biraz daha rahat girmisti. Ama yine de canı yandı, Agzına sıcayım senin, yine yaktın canımı diye küfür etti. Ben de gülerek, Sıctıgın yeri sikiyorum zaten dedim. Baldız acı bir gülüsle, Sik canım, sok köküne kadar, yerim yaragını diyordu. Baldızın götüne biraz pompaladıktan sonra gelecegimi anlamıstım, Geliyorum, agzını ac diyerek götünden cıktım. Baldız da dönüp yine önümde diz cöktü, yaragımı agzına aldı ve emmeye basladı. Ben de saclarından tutup agzını sikiyordum. Birkac saniye sonra agzına fıskırtmaya basladım. Yaragımı agzından cıkarmadan baldız bütün döllerimi yuttu, yaragımı diliyle temizledi. Gidip tekrar banyo yaptık geldik ve halsiz bir halde birbirimize sarılıp uyuduk.Sabah saat 10’da zor kalktık. Kendimize gelmek icin soguk suyla dus aldık. Hafif bir kahvaltıdan sonra boyaya devam ettim.

Aksama dogru karım da geldi. Tabi ki o gün bitiremedim boyayı. Baldız da gülerek, Eniste hakkını kaybettin dedi. Bunu karım duydu, Ne hakkını kaybetti ki diye sordu. Baldız da, Dün bitirseydi enisteme mangal yakacaktım dedi. Ben de baldıza göz kırparak, Canın sag olsun baldız dedim. Baldız, Şaka ya, kocam gelsin de yakalım dedi. Karımı markete göderdim, sigara aldırmak icin. Market biraz uzaktı.Karım evden cıkınca hemen baldızın üzerine atladım. Eniste ne yapıyorsun dedi. Sus, hadi banyoya gel dedim, baldızı kolundan tutup banyoya götürdüm. Esofmanını küloduyla birlikte dizlerine kadar indirdim, ellerini camasır makinasina tutundurarak domalttım. Yaragım hazırdı, hemen amına soktum. Biraz amdan sikip baldızı bosaltınca, amından cıkarıp götüne soktum, hızlı hızlı siktim ve götüne bosaldım. Eniste yine de dedigini yapıp, amımı götümü siktin ya dedi.

Baldız esofmanını külodunu cekti. Baldızı öpüp, Hadi sen mutfaga git, ablan gelir simdi dedim. Ben dus almak icin banyoda kaldım, baldız da mufakta bekledi…Ben banyodan cıktıgımda, karım marketten gelmisti. Sonra da baldız banyo yaptı. Aksam eve dönecegimizde, baldız, Eniste her sey icin cok tesekkür ederim dedi. Karım o sırada arkası dönük, ayakkabılarını giyiyordu. Baldız eliyle öpücük attı bana. Karım ayakkabısını giyip, bana, Hadi canım, gec kalmayalım deyip kapıdan cıkınca, ben de cıkarken baldıza kısık sesle, Amından öptüm askım dedim. Baldız da kulagıma egilerek, Ben de yaragını öptüm askım dedi.O günden beri her hafta fırsat buldukca gidiyorum, baldızı amından götünden sikiyorum. Veya karım olmadıgı zamanlarda baldız bize gelir. Her seferinde ayrı zevkle ve heyecanla sikisiyoruz baldızla.