Esimle düzenli bir seks hayatımız vardır. fakat her zaman degisiklige meraklı olan bir yapım vardır.Bayanlara karsı asırı bir ilgim vardır bayan görünce iyice süzmeden onu yatakta nasıl olacagını düsünmeden yapamam .baldızım beyaz tenli fizigi normal biraz kilolu ama teninin rengi beyaz olup beni bastan cıkaracak sekildedir.

Esimle birlikte olurken baldızımı hayal ettigim cok olmustur.esimden duyduguma göre baldızım iliskide bosalamıyor’mus daha sonra kendisi televizyon seyrederken veya düsünerek bosalıyormus bu yüzden eve Avrupa’ya bakan canak anten taktırdılar. ve bacanak anten ayarının bozuldugunu aksam gel’de canagı ayarlayalım dedi.

Bir düsündüm gündüz gitsem ve canak ayarı icin geldim deyip baldıza bir ayar ceksem dedim ve gündüz saat 10.00 gibi bacanagın evine gittim.Kapıyı acan baldız ve beni görünce biraz sasırdı. canak ayarı icin geldigimi söyleyip beni iceri davet etmesini beklemeden iceri daldım.

Avrupa canak ayarı yaptıgım icin ekranda acık sevisen erotik filmler falan vardı Baldızı yanıma cagırıp nasıl olmus deyip bir an önce baldıza yumulma ama nasıl karsiliyacagini bilemiyordum bu beni biraz tedirgin ediyordu. bir sigara yakıp baldızı yanıma cagırdım ekranda erotik film vardı baldızım gelince ekrana bakınca yüzü kızardı nasıl olmus dedim iyi olmus deyip dısarı cıkmak istedi ben müsaade etmedim.

Ekrandaki sevisenlerden neyimiz eksik deyip konuya girdim onunla sevisebilecegimizi aramızda kalacagını ona sevisirken’de bosaltabilecegimi söyledim kısık bir Sesle manyaklasma olmaz dedi.

Kapıyı kapatıp baldızın yüzü kapıya gelecek sekilde kapıya dayadım baldız ses cıkartmıyordu onunda aslında istekli oldugunu anladım.Evde oldugu icin üzerinde penye ve esofman vardı esofmanı asagıya indirip baldızı yalamaya basladım baldız olanlardan memnun olacak’ki inlemeye basladı baldızı cıplak bırakıp hem yalayıp hemde arkadan amina git gele baslamıstım 19 Cm olan sikim baldızın amına kaybolmaya basladı tabı kalcaları biraz büyüktü baldız inliyor ben ise baldız inledikce daha cok hırslanıyordum.

Bu zevkin arasında baldızın telefonu caldı,arayan bacanaktı baldız acmak istemedi ama ac bakalım neredeymis ona göre bizde rahat devam ederiz deyip telefonu acmasını söyledim baldız bana ses etme deyip telefonu actı daha önce esimle sevisirken baldızım aradıgı zamanlar olmustu esime’de telefonu actırıp esimi baldızla konusurken sikiyordum .

Baldız bir taraftan bacanakla konusuyor bir taraf’tanda canı yanınca benden kurtulmaya calısıyordu. Bacanak ne oldu bir sey mi oldu deyince baldız ne diyecegini sasırdı biraz geveledi sonra ayagım halıya takıldı deyip bacanagı inandırdı.Bacanakta biraz dikkat et askım canın yan dimi demesin’mi ben gülmemek icin kendimi zor tuttum.

Bacanak beni aksam beklerken ben gündüzden gelip calısmalara baslamıstım bile.Telefonu kapatınca baldız yoruldugunu yatakta devam etmek istedigini söyledi tabı biraz kilolu onunda zararı vardı cabuk cabuk yatakta baldızı yüz asagı yatırıp tekrar amindan girdim kalcaları altımda resmen yogurmaya basladım.Baldızın inlemeleri arasında ben’de bosaldım. birer sigara icip tekrarını yapalım dedim baldız büyük bir zevkle deyip benimkini agzına alarak saksafon calmaya basladı.

 Baldıza arkadan istedigimi söyledigimde önce isteksiz davrandı fakat ortamın tadını kacırmamak icin tamam dedi kocasına’da arkadan zaten daha birkac kez önemli günlerinde vermis.Baldızı domaltıp göt deligini krem sürdüm yavastan girmeye calıstım o büyük kalcaların arasında bu kadar kücük delik olması beni sasırttı.

Götten yavas yavas girdim artık tamamı baldızın icindeydi. biraz alısmasını bekledim ve git gel basladım. baldız artık acı yerine zevk alıyordu.Git gel hızlandırdım baldızın götü tamamen önümde ve o kalcalara giris zevkim muhtesemdi baldızın inlemeleri benim inlemeler’im bir biri ne karıstı bir süre böyle devam ettim baldız artık bitir isini arkam dagıldı demesiyle bosaldım.

Yine yatagın üzerine yorgunluktan yıgılıp kaldık. birer sigara icip toparlanıp evden ayrıldım.Aksama gündüz gitmemisim gibi bacanagın evine gittim. bacanak bizim canak düzelmis. kanallar kırpmıyor diyordu tabı gündüz hem baldızın canagına hemde antenin canagına gerekli ayarlama yapılmıstım.