Merhaba adım Yeliz 38 yaşındayım diş kliniğinde sekreter olarak çalışıyorum. Küçük bir kasabada yaşıyorum ailemle birlikte babam emekli astsubay annem emekli avukat durumumuz çok iyi içlerinde ben bir işe yaramamışim. Benim içimde hiç öyle şeyler olmadı çalışayım güzel mesleğim olsun çok para kazanayım olmadı isim gücüm eğlenmek tozmak oldu. Kendimi hep eğlenirken birlikte olmakla mutlu ettim hepte kendime sikici aramakta buldum bana hayatta tek zevk veren şey bu oldu sikismek kendimi yatakta bulmak vazgeçilmezim oldu ailemde bu huyumu bildikleri için çareyi beni evlendirmekte buldular. Halam olacak cadı bir görücü buldu bana oda benim gibi azgın sikine düşkün çıktı. İş yerinden hiç bir şeyden habersiz eve doğru giderken kapıda dizili çeşit çeşit ayakkabıları görünce anladım bana görücü geldiğini zili çaldım kapıyı açan halam pis pis gülüşüyle karşıladı beni.

 

Kapıda hadi yine iyisin seni alacak biri çıktı dedi içeriye girdim karşımda azgın kaba saba bi adam pekte güzelmiş dedi. Bıyık altı gülüşüyle biz bir konuşalım bakalım han fendi ne istiyor dedi bizi bi odaya aldılar başıma gelen her şey o odada gerçekleşti. Sandalyede bacaklarını iki seksen ayırmış bi herif ve bana doğru bakarak evlilikten beklentilerin ne dedi bende tek vaz geçemediğim tek beklentim sex diyence azgın benim üzerime doğru yürüyerek benimde tek vaz geçemediğim sex dir dedi. Ellerini taş gibi göğüslerime atarak bir kadından tamda beklediğim beden göğüslerine sahipsin dedi. Daha sonra peki göğüslerin benim penisime sakso çeker mi diye sordu bende istersen biraz daha yakından incele belki çeker dedim. Yolu tam anlamıyla açtım bekliyorum ki beni yatağa atsın evire çevire siksin. Haksızda çıkarmadı beni ilk basta sandalyede kucağına oturturdu o sıcaklığı bana hissettirdi daha sonra kemerini çıkartıp bağazıma doladi koca penisini ağzıma sokup sokup çıkardı o kadar derine soktu ki bi an kusucam zannetmiştim.

 

Penisini göğüslerimin arasına alarak sakso çekmeye basladı güzelde çekiliyormuş dedi bende göğüslerim mutlu etmeyi sever dedim. Penisiyle göğüslerimi sürtmekten tahriş olmuştu kip kırmızı kesilmişti bende o esnada iç çamaşırlarımı çıkardım vajinamı onun dudaklarında gezdirdim zevk suyum onun ağzında dolaşırken ne kadar lezzetli olduğunu bun dan vaz geçemeyeceğini anlatıyordu. Ailem icerde bizim hala konuştuğumu sanırken biz yolu yarılayıp penisini içime çoktan almıştım inlemek için zor tutuyordum kendimi duyacaklar diye elimle ağzımı kaptırıyordum. O ise hiç bir şey umurunda olmadan sikiyordu saniyede 4 atıyordu buda orgazm olmamı kolaylaştırıyordu. O esnada kapıyı çaldılar hadi kızım kararınızı söyleyin de bizde ona göre konuşalım diyence orgazm olamadan apar topar üstümü giyip kararımızın olumlu olduğunu söyledik. Onlar oda konuşurken biz geri odaya geçip yarim kalan işimizi devam ettirdik. Hayal ettiğimden de fazlası vardi bu adamda bana buyuk vaatlerden bahsedip beni benden aldı yapacaklarından fantezilerinden bahsetti bir yandan sikerken bir yandan da bunlardan bahsetti beni de mest etti. Ve sırf bundan dolayıda fazla uzatmadan bi ay içinde evlenip kendi evimize geçtik. Çocuk yapma taraftarı değiliz uzun bir sure düşünmüyoruz yaşadıklarımızın son bulmasından korktuğumuz için uzattıkça uzatıyoruz.