Ceren ile birlikte Antalyadaki tatilimizin 3. günüydü. Küçük bir otelde kalıyorduk. Her gün plaja gidiyor, akşamları içmeye başlıyor ve deli gibi seks yapıyorduk. Seks yaparken “aman duyulur mu acaba” diye hiç uğraşmıyorduk. Oldukça gürültülü ve inlemeli sevişiyorduk. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğimiz fantezilerimizi birbirimize anlatıyorduk.

Bunlardan birisi de izlenmekti. Plajdaki ikinci günümüzde tıpkı önceki gün gibi Cerenle birbirimizi kremleyip uzanmıştık. O yüz üstü ben sırt üstü uzanmış, tatilin tadını çıkarıyorduk. Etrafa bakmadan da duramıyordum tabi. Önümde bikinisiyle uzanan ve mayosunu kalçalarına iyice sıkıştıran olgun kadını izliyordum. Kalçalarını fazlaca kremlemiş ve güneşe bırakmıştı. Öylesine bakıyordum ki sikim artık dayanamayıp iyice kendini belli ediyordu. Ceren arkasına hafifçe dönüp sertleştiğimi fark etti.

Hiçbir şey demeden önüne döndü. Ben de hafiften toparlanıp yüzüstü uzandım. Uzanır uzanmaz beni kaldırdı ve hadi denize gidelim dedi. Birazdan dedim ama ne yaptıysa dinlemedi ve beni denize zorla sokuverdi. Sertliğim hafif hafif inmeye başlamıştı ki suyun içinde sikimi kavrayıverdi. “Sen milleti izleyip azıyor musun” diye sordu. “Evet” dedim. Hoşuna gitti ve hafifçe 31 çektirmeye başladı. “İster miydin o kadını?” diye sordu. “İsterdim” dedim.

Denizden çıktık ve yeniden güneşlenmeye koyulduk. Ceren kendisini bir daha kremlememi istedi. Sırt üstü uzandı ve kremlemeye başladım. Mayosunu sıyırdı ve “Biraz daha sürer misin Mert” dedi. Bir yandan da etrafı izliyordu. Kalçalarına masaj yaparak sürdüm. Sonra yanına eğildim ve tahrik olup olmadığını sordum. “Çıplak güneşlenmek istiyorum” diye cevap verdi. Bu daha önceden konuştuğumuz fantezimizdi. İkimiz de çıplak güneşlenmek ve seks yapmak istiyorduk. Açık havada inlemek ve insanların bizi izleme ihtimali bizi çıldırtıyordu.

Yakınlarda çıplaklar plajı olduğunu biliyorduk. Ama gitmeye henüz karar vermemiştik.Ertesi gün oraya gitmeye karar verdik.

Bulması biraz zor oldu ama sonunda o malum plaja gittik. Etrafta çok az insan vardı. Ara ara kayalıklar ve çalılar görülüyordu.Kendimize biraz gizli bir köşe bulduk ve ikimiz de çırılçıplak soyunduk.

Yarım saat geçmeden birkaç çift daha geldi. Arada tek kadın ve tek erkekler de dolaşıyordu. Yabancılar çoğunluktaydı. Etrafı izliyor, onlar hakkında yorumlar yapıyorduk. Hemen sonra az ilerimize bir çift geldi ve güneşlenmeye başladılar. Bu çifti otelden tanıyorduk. İtalyan olduklarını konuşmalarından anlamıştık. Adam kırklı yaşlarında, kadın ise otuzlarının sonundaydı.

Biraz balık etli, kısa sarı saçlıydı. Göğüsleri normal büyüklükteydi ama kalçaları oldukça genişti. Adam kadına masaj yapmaya başladı. Cerene baktım. Merakla izliyordu. Adam önce kadının kalçalarına masaj yapmaya başladı. Arada kalçalarını hafif havaya kaldııyor, resmen bize gösteriyordu. Kadın bir süre sonra alttan göğüslerini avuçladı ve bıraktı. İzleyip izlemediğimizi kontrol ediyordu.

O an Cerenin elini sikimde hissettim. “Bu kadınınki daha mı güzel” diye sordu. “Hangisinden?” dedim. “Diğerinden işte” dedi. Önceki daha güzeldi dedim. “Onu burada çıplak izlemek ister miydin” dedi. Evet dedim. O an adam bize bir şeyler söyledi. Ona döndük ama anlamadık. İngilizce oraya gelmemizi söyledi. Cerenle arada kaldık ama sonunda gitmeye karar verdik. Sikim dimdikti. Kadının ben gelirken sadece sikimi izlediğini gördüm. Beni fazlasıyla tahrik etmişti.

Sikimi izlerken ağzına boşaldığımı hayal ediyordum.Yanlarına oturduk. Adam bize evli olduklarını, otelden bizi tanıdıklarını anlattı. Biz de benzer şeyler anlattık ve otel üzerine konuştuk. Bize gece seks sesi duyup duymadığımızı sordu. Ona o seslerin bizden geldiğini söyledim. O zaman burada iyi ki karşılaşmışız dedi. Nedenini sordum. Karısı lafa girdi ve sikim tutarak “Bunun için olabilir” dedi. O kadar sıkıyordu ki sikim patlayacak gibiydi. Ne kadar azgın olduğu belliydi. Kocasına döndü ve “Bizi baş başa bırakmak ister misin?” dedi.Adam elbette dedi ve denize girdi. Ceren ben ve kadın yalnızdık artık. Cerenin göğüsleri dimdik olmuştu.

Onu karşımda izlerken, kadın eliyle bana 31 çektiriyordu. Ceren kadına sikimi ağzına almasını söyledi. Kadın gözlerime bakarak yavaşça yalamaya başladı. Kalçalarına dokunmak için deliriyordum. Ceren bu halimi görmüş olacak ki kadının arkasına geçti ve sırtını kremlemeye başladı. Arkadan göğüslerini kavrayıp sıkmaya başladı. Kadın inliyordu artık. Sikimi ağzından çıkardı ve Cerenle öpüşmeye başladı. Kadının kalçalarını bana doğru çevirdim. Masaj yapıyordum ona. Arada sikimi sürtüyordum. O ise Cerenin amını yalamaya başlamıştı. Ceren amını yalatmaya bayılıyordu. Sikimi kadının kalçalarına iyice sürtmeye başladım. Önce onu bir güzel parmaklamak istiyordum. Amını arkadan okşarken arada parmaklarımı sokmaya başladım. Ipıslaktı ve amı oldukça kabarıktı. Kocaman kalçalarını böyle arkadan izlemek harikaydı.

Daha fazla dayanamadım ve içine girdim. İçine girmemle birlikte Cerenin kasıklarına gömülüverdi. Sik beni diye inliyordu. Bir yandan da Ceren’in amını yalamaya çalışıyordu. Ceren ise göğüslerini sıkıyor , gözlerimin içine bakıyordu. “Daha hızlı sik onu” diye inlemeye başladı. Bir yandan da kadının saçlarından tutup, amını yaklaştırıp uzaklaştırıyordu. Ayağa kalktım ve Cerenin yanına giderek onu tersten kucağıma oturttum. Kadın ise hem sikimi hem Cerenin amını yalamaya başladı.

Ceren boşalmıştı. İçine boşalmamı istediğini söyledi. Sikimi içinden çıkarıp kadının ağzına verdi. Ben ise Cerenin göğüslerini okşarken kadının sikimi emmesinin tadını çıkarıyordum. Kadın sikimi kavrayıp arada Cerenin amına sürtüyor, sonra dudaklarıyla ıslatıp tekrar en dibine kadar ağzına alıyordu. Sikimi tekrar Cerene soktum ve onu zıplatmaya başladım. Dolgun kalçaları öylesine ses çıkarıyordu ki çıldırmak üzereydim. Onunla açık havadaki ilk seksimizdi ve oldukça heyecanlanmıştım. Sikimin damarları çatlayacak gibiydi. Daha fazla dayanamadım ve içine akıtmaya başladım.

Kadın sikimi çıkardı ve ağzıyla bir güzel temizledi. Sonra dönerek bana arka deliğini hazırladı. Onu arkadan sikmemi istediğini söyledi. Bu fikir sikimin tekrar kalkmasına yetmişti. Onu kocasına doğru domalttım ve yavaş yavaş arka deliğine sokmaya başladım. Ceren kadının kalçalarını daha da açıyor, sikimin iyice girmesini istiyordu. En dibine soktuğumda kadın kumlara gömülmüş bağırıyordu. Onu çok sert sikiyordum. Bağırmaları her yerden duyuluyordu.

Ceren kadının amını parmaklamaya başladı.Islaklığı neredeyse bacaklarından akıyordu. Ceren tüm parmaklarını sokunca kadın dayanamadı ve titreyerek boşalmaya başladı. Durmuyordum ama. O harika göte boşalmak istiyordum. Kadını kucağıma oturttum. Göğüslerini ağzıma aldım ve onu zıplatmaya başladım. Ceren taşaklarımı ovuyordu. Bir yandan onunla öpüşürken bir yandan kadını harika siktiğimi anlatıyordu. Fazla dayanamadım ve boşaldım.

Kadın toparlandı ve denize girdi. Biz ise yerimize döndük, denize girip çıktık ve eşyalarımızı toplayıp otelimize doğru yola koyulduk. Yaşadıklarımızın etkisi günlerce geçmeyecekti. Ama o kadar azgındı ki yolda bu gece neler yapacağımızı konuşuyorduk.

Kim bilir bizi ne sürprizler bekliyordu…