Kızım her gece olduğu gibi o gecede saten geceliklerinin içerisinde odasında oturuyordu, genelde karım yattıktan sonra bir kaç dakikalığına yanına uğrar öyle havadan sudan sohbet bahanesiyle kızımın memelerini izlerdim, biraz azgın bir adam olduğum doğru ama azmamak için elimden geleni yapsamda kızım beni deliler gibi azdırmayı başarıyor. Kimi geceleri mini gecelikler, kimi geceleri göğüsleri dışarı fırlıcakmışcasına dekolteli gecelikler giydiği için ister istemez bende azıyorum ne yapabilirimki. Aklımdaki bu baba kız sex fantazisini beynime yerleştiren kişi kızımın ta kendisidir. Normal şartlar altında durduk yere kızımla sikişmek için fırsat kollayacak değilim ama sizinde karşınızda sürekli bakımlı bir kadın olsa ve sık sık fikikler verse sizinde hissedecekleriniz aşağı yukarı bu tür şeyler olur eminim.

Dedimya o gecede diğer geceler gibi saten geceliğini giymişti diye, aslında değişik olan bir durum vardı oda kızımın geceliğinin üzerinden külot giymemiş olmasıydı. Bu defa altında oldukça kısa bir şort vardı. Karım bu duruma evde yabancı olmadığı için ses çıkarmıyordu, bende zevk aldığım için susuyordum ama sessiz kalma sınırımı o gece geçmiştim. Saat ilerlediğinde yatmak için yataklara geçtiğimiz an karımın uyumasını onbeş yirmi dakika kadar bekleyip odamdan çıkarak sessizce kızımın odasına girdim. Uyuması yada uyumaması hiç umurumda değildi çünkü yatak odasından çıkarken çoktan sertleşmiş bir durumdaydım. Yatakta karımın uyumasını beklerken aklımda kızıma dair onca plan geçmişti. İlk aklıma gelen eğer uyumuyorsa ağzını kapatarak kızıma tecavüz etmekti.
Farkındaydım aslında, kızıma tecavüz durumu biraz riskliydi, hatta biraz değil olabildiğince riskli bir hareket olurdu ve başka neler yapabilirim diye düşündüm ama eğer uyumuyorsa yapacak başka birşey aklıma gelmiyordu. Yatmışsa ve uyumuşsa zaten sessizce sokularak en azından amını ve götünü okşayabilir, memelerinin sıkabilir ve yalayabilirdim ama uyumuyrsa konusunda çok daha fazla düşündüm. Ne kadar düşünürsem düşüneyim aklıma pek birşey gelmedi tabiki o yüzden eğer uyumuyorsa tecavüz edecektim, başka seçeneğim yoktu. Odasından içeri sessizce girdiğimde üzerindeki yorganın kenarından bacağının birini ve kalçasının bir kısmını çıkartmış şekilde arkası dönük halde yattığını gördüm. Hemen arkasından sessiz bir şekilde yaklaşık elimi omzuna yavaşça dokundurum “kızım uyudun mu” diye seslendim.

Eğer uyumuyorsa ne yaparım diye çok derin düşünmemiştim, yani uyumuyorsa doğaçlama davranacaktım o yüzden pek detaylara inmemiştim ama şuan resmen kızım uyuyordu ve o kadar heyecanlanmıştımki, sanki o an kızım sadece uyumakla kalmıyor bana vermek için kaderine razı olmuş bir şekilde sessizce yatıyordu. Ben kızımın uyuduğunu anlayınca kendi kendime tamam ya bu iş bu kadar, her türlü sikerim” diye düşündüm. Heyecen dolu bir şekilde omuzundan elimi çekerek mini şortunun altından görünen götüne elimi soktum, götü o kadar yumuşaktıki elimi sokmamla okşamaya başlamam bir oldu, götünü okşadıkçada daha derinlere giderek göt deliğine kadar parmağımı sokuyordum. Orta parmağımın uç kısmını göt deliğinde hissettiğimde yavaşça itekledim ve içine girmekte zorlanınca orta parmağımı yalayıp tekrar göt deliğine dayadım.

Bu defa ilkine nazaran kızımın göt deliğine parmağım rahat bir şekilde girmeye başladı, önce sadece parmağımın ucunu soktum ve kızımın tepkisini ölçtüm. Hiç duruşunu bozmadan odaya ilk girdiğimde nasılsa şimdide aynı şekilde uyumaya devam ediyordu. Hiç tepki vermediğinde ben dahada ileri gittim ve orta parmağımı yarıya kadar kızımın göt deliğinden içeri iteklemeye başladım, derken birazdaha… Sonunda parmağımın tamamıkızımın götünün içindeydi, hepsini soktuğumda bu defa aynı yavaşlıkta çıkarmaya başladım, bunu bir kaç defa yavaş yavaş sürdürünce kızım birden sessiz bir tonla, fısıltıyla “ıhh” dedi. O an elim kızımın götünün içindeydi ve hiç kıpırmadan beklemeye başladım. Bir kaç saniye sadece parmağım içinde öylece kalakaldım ama sonrasında ses çıkarmayınca yine yavaştan sokmaya devam ettim.
Kızımın götünü parmaklamak o an bana kızımla sex yapmak gibi bir zevk veriyordu, göt deliğini parmaklarken o “ııhh” sesini bir kaç defa duydum ama ilk duyduğum gibi hareketsiz kalmak yerine diğerlerinde sokup parmaklamaya devam ettim. Parmağımı içine her sokup çıkardığımda aradan bir kaç dakika geçten sonra artık kızımla sikiş hayalleri kurmaya başlamıştım, götünü parmaklamakla yetinemiyordum. Parmağımı götünden çıkartıp bu defa amına doğru indirdim ve o an fark etmiştimki kızımın amı ıslanmıştı. Amındaki ıslaklığı fark edince direk elimi çektim ve ayağa kalkarak bana arkası dönük bir şekilde yatan kızımın yüzüne doğru eğildim. Uyuyup uyumadığını kontrol etmek için bir kaç saniye boyunca sadece izledim ve hiç bir tepki vermeden uyumaya devam ediyordu.

Ben o an zannettimki uykudada olsa götünü parmaklamam ona zevk vermişti ve amı ıslanmıştı, hiç düşünmeden ıslanmış amcığına parmağımı sürttürmeye başladım. Az önce götünü şimdide amını okşayarak parmaklamaya hazırlanıyordum. Bir kaç saniye boyunca sadece amından akan zevk sularını parmağıma sürdütken sonra tıpkı göt deliğine girer gibi amınada yavaşça orta parmağımı sokmaya başladım. Daha parmağımın uç kısmı girmiştiki kızın bu defa “ooohhh” diye fısıldadı. Yine uykudadır diye hiç durmadan yavaşça parmağımın tamamını kızımın içine itekledim, taki parmağımın hepsi girene kadar durmadım. Tamamını soktuğumda yine aynı şekide parmağımı kızımın amından çıkartmaya başladım ama işte o an kızımın aslında uyumadığını ve amını parmaklarken herşeyin farkında olduğunu anladım.

Parmağımın tamamını sokup geri çıkarmaya çalışırken çok derinden bir sesle “çıkarma nolursun” diye fısıldadı, kısa süreliğine şok olsamda azgınlığım daha üstün geldi ve amından biraz çıkarttığım kısmı tekrar itekledim. İtekler iteklemez tekrar “ooohhh” diye fısıldadı, işte o an kızımla sex yapmak için fırsatı yakaladım. Yan yatar şekildeki pozisyonunu yüz üstü haline getirdim, amından elimi çıkarmadan diğer elimle altındaki şortu sıyırabildiğim kadar yukarı sıyırarak amını ve göt deliğini açtım. Parmağım amındayken götünün arasına kafamı öyle bir soktumki sanki kafa atar gibi sert bir şekilde ağzımı göt deliğine dayadım. Daha önce hiç göt deliği yalamamış biri olarak kızımın göt deliğini yalamak bana tarifi zor bir zevk verdi. Resmen dilimi kızımın göt deliğinden ayıramıyor ve dilimin ucunu içine sokmak için çabalıyordum.