Dişlerimdeki bir takım sorunlardan dolayı dişçiye gitmeye karar verdim. Ancak ben dişçide dişlerime baktırmayı beklerken, dişçi doktor beni bir güzel sikti. Sizlere dişçinin harika seks performansıyla beni nasıl siktiğini anlatacağım. iyi okumalar.


Selam arkadaşlar benim adım Handan 23 yaşında ve yeni üniversiteyi bitirmiş bir ev kızıyım. Son zamanlarda nedendir bilmiyorum ama dişlerimdeki ağrılar oldukça fazla oranda artmıştı artık diş ağrılarımdan duramıyordum ve benim oturduğum yere yakın olan bir hastanenin dişçisine gidiyordum sürekli olarak doktora görünüyordum ama doktor dişlerimde iltihap olduğu için çekemiyordu sürekli tedavi görüyordum ağrılarımda çoğalınca gidip iğne vurduruyordum bu artık bende iyice bir alışkanlık halini amaya başlamıştı üstelik bu sıkıntıyı yaşayanlar birlikte diş ağrılarım genellikle gece meydana geliyordu gündüzleri evin işleriyle uğraşmaktan aklıma mı gelmiyordu bilmiyordum


yine bir akşam oturuyordum gece yarısına yakındı bir den diş ağrım artmaya başlamıştı ve duramıyordum adeta delirecek gibiydim hemen evden fırladım ve doğru dişçiye koştum saat gecenin bir buçuğu idi benim gittiğim gündüz ki doktorda o gece şansımdan nöbetçiymiş nasıl doktorun yanına çıktığımı bile hatırlamıyorum beni görünce tanımıştı hemen odaya geçtim dişçi koltuğuna oturduğumu hatırlıyorum sonra acıdan bayılmışım artık ora da nasıl ne kadar kaldığımı hatırlamıyorum ama kendime geldiğimde dişim ağrımıyordu fakat kollarım ile bacaklarımı hareket ettiremiyordum kafamı biraz hareket ettirdim benim alt tarafımın çıkarıldığını fark ettim ve biraz daha yüklendim yukarı doğru doktor bacak aramda benim amımı yalıyordu benim elimi kolumu ayaklarımı koltuğa bağlamıştı inanamıyordum dişçi bana tecavüz ediyordu korktum ve kalmak istedim yapamadım aslında bende doktordan hoşlanıyordum fakat neden böyle bir şey yaptığını bile anlamış değildi oysa ban söyleseydi bunu daha tatlı bir şekilde yapabilirdik. Beni Burak dedim gideyim o da bana bakarak çok güzelsin ve kendimi tutamadım beni anla dedi.


Adam iyice niyeti bozmuştu bağırsamda nafileydi hastanede kimse yoktu nöbetçi sadece o kalmıştı. Ayağa kalktı ve pantolonunu sıyırdı hayır yapma dememe rağmen dinlemiyordu kazık gibi olmuş sikini amımın üzerine dayadı ve var gücüyle itekledi ben gözlerimi kapattım içimden iteklemeye çalıştım fakat olmuyordu amımı yırtarak içeri girdi bende acımı çekiyordum zevk mi alıyordum bir türlü anlamamıştı çırpınıyordum fakat nafileydi kesin bana sakinleştirici iğne yaptığını düşündüm aksi takdirde bu kadar sakin olamazdım her halde adam dakikalardır beni sikiyordu ve de boşalmıyordu bir türlü ben ise artık tecavüzü unutmuş olayın zevk tarafına geçmiştim bile kuduruyordum adeta sonra inlemeye başladım .


ben ona yalvardım beni çözmesi için bırakırsa benimde ona katılacağımı ve canımın istediğini söyledim biraz zorladıktan sonra ikna oldu ve beni çözdü iplerimden kurtulur kurtulmaz üzerine atladım bende katılıyordum ona suratı kızarmıştı dudaklarına yapışıp emmeye başladı hala ne olduğunu bile anlamamıştı ama yarağı içimde hissetmek istemiştim ve var gücümle sikinin üzerine oturdum iliğime kadar işlemişti biraz sonra ise dişçi koltuğuna oturup bacaklarımı tekrar ayırdım ve o gelip gitmeye başladı ben acayip derecede zevke gelmiştim ve kızlığımı da orada bırakmıştım dişçinin siki ve koltuğu kan olmuştu bende koltuğa boşaldım sonra toplanıp eve gittim o günden sonra da dişçi ile sürekli görüşür oldum ve arada bir gidip kendimi siktiriyorum bu artık hoşuma gidiyor.