Genç yaşıma rağmen bugüne kadar siktiğim kadınların haddi Pornosodium.com hesabı yok. Ama benim aklımda olan ve sikmek için can attığım kadın abimin karısı Sibel yengemin tavırlarından dolayı abim onunla boşanmak istiyordu. Yengemden boşanacak olan abimin onu gözden çıkarması benim onu sikmem için tüm engelleri ortadan kaldırıyordu. Yengem her zaman dar etekler giyer göt deliğini ortada olurdu. O götü görüpte azmamak mümkün değildi zaten. Yengemle sıcak dakikaları yaşayacağımız fırsat yarattıktan sonra ilk olarak parmaklarını güzel amcığına sokarak onu coşturdum. Sonrasında hayallerimi süsleyen götüne yarrağımla girerek unutulmaz anlar yaşadım.

azgın yengemin kalçaları

azgın yengemin kalçaları

Yengem neden uğraşıyordu bende tohum kuvvetliydi, aynı sik sayılırdı ha abim ha ben. Ne fark eder, bir gün yengeme bakarken gözüm takılmış, hayallerime dalmışım. Üzerinde tül olduğunu hayal etti, içini gösteren ve pembe renkli buna ek olarak içini gösteriyorken o güzel ve dolgun vücudu aklıma geldi, görmedim ama götünü bile hayal ettim, dolgundu ama kilolu değildi.

Yengem esmer güzeli bir kadındı ama işte abimle heba oluyordu. Çok zaman geçmedi aradan abim düzelince işlere asıldı ve bu eve çok zaman ayıramamasına ve hatta çoğu geceler gelememesine neden oluyordu ki yengem korktuğu için bizde kalırdı ya da annem git sen yengen gilde kal derdi.

Bir gün artık hayallerimin tesirinde sarhoş gibi yengem uyurken ona baka kaldım ve beni fark edince uyandığında hemen toparlandı, yenge çok güzelsin dedim ama güldü, korkuttun beni diye. Korkma en fazla ne yapabilirim seni öldürecek değilim ya hem… Hem ne dedi bana benim sözümü kesti, güzel kadınsın işte dedim.

Kanepeden kalktı üzerime geldi, sen de yakışıklı ve düşüncelim erkeksin dedi ama bilmiyordu ki düşüncelerim ne kadar aykırı ve ona karşı terbiyesizceydi.

Ben iç çekerken yengem elini göğsüme koydu üzerimde atlet vardı, çok kıl yoktu. Kılsız olman hoşuma gidiyor dedi, ben de aileden geliyor dediğimde iyi ki abine çekmemişin dedi, abim ayı gibi kıllıydı, biraz da iriydi yengem elini meme uçlarıma değdirerek aslında teninin rengi de çok güzel dedi ve ben mesajı almıştım ne utanması ne çekinmesi? Direkt olarak onun amına elini attım o da azgın köpekler gibi parmaklarken iniliyordu, tüm gücümle 2 parmağımı yengemin anıma sokuyordu, dur dur diyordu bu onun hem hoşuna gidiyor hem de canı yanıyordu ama durmadım