Selamlar millet, ismim Hakan 21 yaşındayım babam ile birlikte yaşıyoruz uzun senelerdir. Annemin ölümünden sonra babam evlenmedi ama yaşı ilerledikçe zorlanmaya başladığını görünce baba artık evlen bak yaşlanıyorsun zor olur dedim. Oğlum annene ihanet etmek istemiyorum falan dedi baba annemde olsaydı oda evlenmeni isterdi bu durumunu görünce falan dedim tamam oğlum hayırlı bir kısmet çıkarsa evlenirim dedi. Babam bir şirkette genel müdür olarak çalışmakta durumumuz bir hayli iyi maddi açıdan bir sıkıntımız falan yoktu neyse akşam babam eve geldi oğlum bir bayan var bizim şirkette oda dul benim gibi bana çok sıcak davranıyor onları akşam yemeğe davet edeceğim.

Olur baba senin adına sevindim dedi ama senin için sorun olur mu bilmiyorum ama bir çocuğu var dedi bende kız mı erkek mi baba dedim kız oğlum dedi. Bana fark etmez baba sen mutlu ol o bana yeter deyince akşam yemeğe geldiler birlikte kapıyı ben açtım cici annem babam ve afet gibi bir kız vardı. Gözlerimi alamadım ondan o kadar güzel ve tatlı bir kızdı ki anlatamam bunu sizlere o kadar yani, neyse içeri girdiler yemek falan yedik cici annem bir hayli ilgili bir insandı bana karşı buda beni bir hayli mutlu etti babam iyi bir insan ile evlenecek diye sevinmiştim babamın adına sonuçta zorlanmayacaktı artık.

Babam bana sordu sence nasıl birisi falan diye baba bende bence kaçırma çok iyi bir insan Allah sizleri mutlu etsin. Bana bile bu kadar iyi davranıyorsa sana ne kadar iyi davranır bilmem dedim tamam oğlum o zaman yarın evlilik teklif edeceğim dedi ve evden işe gitmek için çıktı. Akşam eve güler yüzlü gelince anlamıştım kabul etmiş babama sordum ne oldu baba dedim oldu oğlum kabul etti dedi burda birlikte yaşayacağız artık deyince tamam dedim içimden cici annemi babam sikecek kızını da ben sikerim dedim. Nikah işlemlerini falan tamamladılar ve bizim eve yerleşmek için geldiler.

Üvey kardeşimin odasını falan gösterdim o kadar seksi bir kız anlatamam sizlere ne yapıp ne edip onu sikmem lazım diyordum içimden. Akşam yemeğe indik üvey kardeşim biraz utangaçtı ama benim ile biraz takıldıktan sonra keyfini yerine getirirdim onun bunun için biraz gezmemiz ve onu eğlendirmem gerekleydi. Yemeği yedikten sonra herkes odasına çıktı bende banyo yapabilmek için odamdan çıktım babamın odasının yanındaydı banyo babam seks yapmaya başlamış cici annemin inlemeleri kapıya kadar geliyordu. Duşumu satın aldıktan sonra odaya geçmeden üvey kardeşimin odasının kapısını çaldım müsaitsem gelebilir miyim dedim tabi buyur etti içeriye.

Yatağa yanına oturdum neden bu kadar çekingensin artık birlikte yaşayacağız bu biçimde çok sıkılırsın falan dedim. Oda kendi evinde rahat alkol alabildiğini ve burda annesinin ona izin vermediğini söyledi tek derdin bu mu ya dedim birlikte içeriz sıkıntı yapma ben ayarlarım dedim gerçekten mi falan deyince tabi artık biz kardeşiz sonuçta dedim. Boynuma sarılı verdi sevinçten istersen şimdi içelim dedim evde var mı dedi benim odamda daima olur bende içiyorum sürekli dedi tamam o zaman senin odana gidelim dedi ve odaya geçtik birlikte. Votka vardı içer misin dedim en sevdiğim votka zaten benimde deyince tamam oldu bu iş dedim bu gece sikerim diyordum içimden.

İçmeye başladık bunun kafası az güzel olmaya başladı ve ağır ağır ellemeye başladım onu o da kendisini kaptırdı ve sevişmeye başladık. Bir anda ama ben kızım hiç ilişki yaşamadım deyince sorun olmaz anal seks yaparız dedim. Oda olur deyince yarağımı çıkarım yala dedim sakso yapmaya başladı ama tecrübesiz olduğu için dondurma yalar gibi yalıyordu. Bende böyle olmaz diyerek bir porno filmi açtım işte bunlar gibi yalaman lazım dedim onlara bakarak bir sakso yapmaya başladı aklım yerinden çıkacak kadar zevk almaya başladım çılgına döndürdü beni babam yan odada cici annemi bende cici annemin kızını sikiyordum babama ne kadar teşekkür etsem az diyordum.

Sonra ağır ağır götünü sokmaya başladım çığlık atmaya başlayınca sessiz ol duyarlar deyince kısık kısık inlemeye başladı. Bende hızımı alamayıp bir anda soktum hepsini içerisine ve öyle sikiyordum ki götü yırtıldı ve az kanadı, devam ettim durmadan zevk almaya başlayınca daha sert sik beni aşkım hadi kocam demeye başladı bende daha azdım bu laflardan sonra zaten geç boşalan birisiydim o gün daha geç boşaldım ama ne aparsam yapayım o tazecik pembe amını siktirmedi bana ama bir yolunu illa bulacaktım. Gece boyu götünden tekrar tekrar siktim üvey kardeşimi artık oda benim karım olmuştu.

.

Sabah olunca yürüyemiyordu yanıma gelince beni nasıl siktim götümün üzerine oturamıyorum dedi, çok seksin ne yapayım kendimi tutamadım. Dedim gerçekten bu kadar seksi kız mıyım dedi evet deyince dudaklarıma yapıştı sabah sabah beni bir daha sik dedi. Tamam odaya çıkalım dedim ve bir posta daha siktim götünden. Ama o pembe amı aklımdaydı bana vermiyordu bende eczaneye gittim ve bir azdırıcı damla aldım gece onun ile gene içecektik içkisine damlatıp azdırıp öyle amını sikecektim planım tutar diye düşünüyordum. İçkileri doldurdum ve damlayı damlattım onun bardağına ve içmeye başladık.

Hafiften kafamız güzel olmaya başladı. Damla etkisini gösterdi zannedersem biraz terlemeye başladı ve yüzü kızardı aşkım bana bir şey oluyor seks yapma isteğim arttı birden hadi tekrar sik beni götümden dedi. Aşkım bu sefer amından sikeceğim diyerek kolundan tuttum yatağa attım ve donunu çıkarıp o pembe amını deliler gibi yalamaya başladım. Zevkten inlemeye başladı ve amından sik aşkım ama durma lütfen hadi canım çok istiyor kızlığım senin olsun artık sende benim kocamsın demeye başladı nasıl bir damlaydı bilmiyorum ama felaket azdırmıştı onu, amını yaladıktan sonra ağır ağır soktum ve bir anda hızlandım hadi aşkım daha sert sik beni diye yalvarıyordu sabaha kadar onun o güzel mis kokulu amını siktim. Artık babam yan odada bende onun yanındaki odada seks yapıyoruz babama burdan teşekkür etmek istiyorum iyi ki evlendin babacığım.