Biz 23 yıldır evli ve bir kızı olan bir çiftiz ve her yönüyle mutlu bir evlilik sürdürüyoruz. Eşim 1.60 boyunda, 60 kg ağırlığında, beyaz tenli, kumral saçlı, renkli gözlü, kalçaları ve bacakları etine dolgun, üst tarafı daha zayıf ve küçük ancak diri göğüslü bir kadındır. Eşimle sevişerek evlendik. Benden önce üç ayrı erkekle beraber olmuş. Son yıllarda sevişmelerimiz sırasında fantezilerimizi konuşarak birbirimizi ateşliyoruz. Normal olarak sakin bir kişiliği olan eşim, sevişme esnasında çılgınlaşan bir karaktere dönüşerek oldukça ateşli bir sevişme yaşar ve yaşatır.

40 yaşında dul kalmış ve bir daha evlenmemiş 62 yaşında beyaz tenli ve balık etli ancak diri bir kadın olan kayınvalidem ise rahat giyinen biridir ve özellikle göğüs dekoltesi vermekten pek çekinmez. Zaman zaman bizde kalmaya gelen kaynananın hanımla aralarında 20 yaş olmasına karşın vücut diriliği neredeyse aynı denilebilir.

İstanbul’da iyi bir üniversitenin tercih edilen bir bölümünde okuyan 21 yaşındaki kızım ise 1.70 boylarında, 60 kg civarında, buğday tenli, kumral saçlı, oldukça neşeli, alımlı ve özgüvene sahip bir gençtir. Lisede ve üniversitede erkek arkadaşları oldu ancak evlilik ilişkisine gidecek bir arkadaşlığı olmadı kızımın.

2016 yazında eşim, kızım ve kayınvalideyle birlikte Antalya Belek bölgesinde 1 haftalık tatil için 5 yıldızlı bir otelde iki odalı rezervasyon yaptırdık ve Haziran ayının son haftası otele yerleştik. Bir odada ben ve eşim diğer odada kayınvalide ve kızım kalıyordu. Odaların balkonu ortaktı ve aralarında geçiş kapısı vardı (ancak her iki odadan ayrı ayrı açılması gereken ikili bir kapı sistemi).

Odalarımıza yerleştikten sonra 3 nesil hanımlar hep birlikte tesisi incelemeye çıktılar, ben de havuz başındaki bara oturup bira içmeye ve etrafı gözlemlemeye başladım. 20-30 dakika sonra havuz başına geldiler. Hanım ve kızım şezlonga uzandılar ve güneşlenmeye başladılar. Ben de biraz tesisi dolaşayım diye kalktım ve SPA bölümüne gittim. Saunanın cam kapısından bakınca içeride kayınvalideyi bir erkekle sohbet ederken gördüm. Saunada 2 erkek ve 2 bayan olmak üzere toplam 4 yabancı çıplak vaziyetteydi ama kaynana ve konuştuğu adamda peştamal vardı. Kaynanaya fark ettirmeden uzaklaştım ve saunanın çıkışını gören fitness bölümünde oyalanmaya başlandım.

Nitekim fazla geçmeden beraber çıktılar ve odaların olduğu bölüme doğru gitmeye başladılar. Uzatmayayım, adam ve kaynana 2144 numaralı odaya girdiler.

Ben koridorda bekleyip kapıyı dinleyemeyeceğim için tekrar tesisleri gezmeye koyuldum ve yaklaşık bir saat sonra havuz başına gittiğimde kaynananın bizimkilerin yanına geldiğini gördüm. Adam ise barda oturmuş bizimkileri keserek içkisini yudumluyordu. Biramı aldım ve adamla selamlaşarak oturdum. Konuşkan biri olan adam, kendini tanıttı ve sohbete başladık. 60 yaşında olan Remzi Bey 20 yıl önce eşinden boşanmış ve bir daha hiç evlenmemiş. Ben de kısaca kendimi tanıttım ve kayınvalideyi alarak tatile geldiğimizi söyledim. Remzi Bey kayınvalideyle saunada tanışıp odasına gittiklerinden bahsetmedi ama kaynananın çok diri vücudu olduğunu söyleyerek ondan hoşlandığını bana ima ederek ağzımı yokladı.

Bunun üzerine ben de sadece diri vücutlu değil aynı zamanda işveli bir kadın olduğunu söyledim ve onu sevişirken izlemeyi çok arzuladığımı söyledim. Bu konuşmamdan cesaret alan Remzi Bey kaynana ile bugün seviştiğini ve gerçekten çok ateşli bir kadın olduğunu söyledi. Ben de bir dahaki sefere izlemek istediğimi söyleyince, Remzi Bey gece 01:00 de tekrar sevişeceklerini, önceden balkona gelip seyredebileceğimi söyledi.

Hanımı uyuttuktan sonra, Remzi Beyle kararlaştırdığımız gibi saat 00:50 gibi odasına gittim ve balkonda yerimi aldım. Saat tam 01:00 gibi kaynana geldi ve içeri girer girmez Remzi Beyin dudaklarına yumuldu. Remzi Bey bir yandan öpüşürken diğer yandan kaynananın kalçalarını yoğuruyordu. Bir süre ayakta yiyiştikten sonra soyunarak yatağa uzandılar ve kaynana büyük bir iştahla Remzi Beyin kısa ama kalın sikini somurmaya başladı. Daha sonra Remzi Bey kaynananın amını yaladı ve sonunda misyoner pozisyonunda amına gitgel hareketine başladı.

Bu arada ben onları balkondan seyrederken inanılmaz azdım. Bir yandan seyrediyor diğer yandan taş kesilen aleti sıvazlıyordum. Yaklaşık 20 dakika değişik pozisyonlarda seviştikten sonra Remzi Bey doggy pozisyonunda kaynananın içine boşaldı. Ben süre duraksadıktan sonra dayanamadım ve balkondan içeri daldım. Çıplak vaziyette yatakta uzanmış vaziyette olan kaynana şoku atlatamadan direk dudaklarına yumuldum ve hiç konuşmadan şortumu çıkararak taş gibi olmuş sikimi amına soktum.

Amı Remzi Beyin sperması ile kayganlaşan kaynanam artık işi oluruna bırakmış olmalı ki ateşli bir şekilde öpüşmeyle karşılık verdi. Belli ki kaynana da benimle sevişmeyi düşünüyormuş. Ben daha fazla dayanamadım ve dudaklarını ısırarak kaynanamın içine geldim. Aleti içinden çıkarmadan kısa bir süre öpüştükten sonra üzerinden kalktım ve hiç konuşmadan şortumu giyerek odadan ayrıldım.

Bir yanda suçluluk duygusu diğer yanda ise yılların fantezisini gerçekleştirmenin verdiği heyecan arasında git gel yaşayan karmaşık bir ruh hali ile odamıza geldim ve sessizce karımın yanına yattım. Remzi Bey ile kaynananın sevişme sahneleri bir türlü aklımdan çıkmıyordu. Kaynanamın azgın sevişmeleri gözümün önüne geldikçe iyice azdım ve usulca hanıma arkadan sarılarak boynunu öperek bacaklarını okşamaya başladım. Hanım uyku sersemi ile bana doğru döndü ve dudaklarıma yapışarak ateşli bir öpüşme başlattı.

Bir süre öpüştükten sonra hanım gecenin bu saatinde nerden ateşlendin deyince rüyamda anneni birisiyle sikişirken gördüm ve çok azdım, hatta anneni ben de siktim dedim. Anlaşıldı neden azdığın dedi ve tekrar öpüşmeye koyuldu. Eşim de annesinin sevişme fantezisinden etkilenmiş olmalı ki amı aniden ıslanmıştı. Her zaman yaptığım gibi eşimin kulağına şu an seni kim sikiyor aşkım diye fısıldayınca Nedim cevabını aldım. Ben Nedim niyetine amına girip çıktıkça hanımın tahrik edici inlemeleri yan odadan duyulabilecek düzeylere çıkıyordu.

Değişik pozisyonlarda yarım saate yakın sevişmemiz sırasında eşim birkaç defa orgazm oldu. İtiraf etmeliyim ki, bu orgazmlar benim performansım nedeniyle değil ancak hanımın beyninde oluşturduğu senaryo sonucu olmaktaydı. Sonunda ben de hanımın içine boşaldım ve sarılarak konuşmaya başladık. Tabii konu Nedim’di. Nedim 35-40 yaşlarında bir avukat.

Eşinden boşanalı 5 yıl kadar olmuş ve 12 yaşındaki oğlu ile tatile gelmiş. Uzun boylu ve yapılı bir vücuda sahip olan Nedim anlaşıldığı kadarıyla çapkın da birisi. Hanımla plajda tanışmışlar ve bir süre sohbet ettikten sonra beraber denize girmişler. Bu kadar mı soruma evet cevabını aldım ve bu akşamki seri orgazmların Nedim yüzünden olduğunu anladım.

Kaynanamla sevişme fantezisini yıllardır kuruyordum ve sonunda gerçekleştirmiştim. Bu sevişme ile artık kaynana ile aradaki perde tamamen kalkmış oldu ve iyi birer seks partneri haline geldik. Kaynanayı sadece tatilde değil, yıl boyunca gerek kendi evinde gerekse bizim evde sikmeye devam edecektim artık. Tabii ki tatildeki seks maceralarımız bununla sınırlı kalmadı. Devamını zaman buldukça yazmaya çalışacağım.