Slm. Ben 40 yaşlarında, kendince sempatik bir erkeğim. Adanada öğretmen olarak çalışıyordum. Eşimden ayrılalı epey bir zaman olmuştu. Birlikte aynı okulda çalıştığım meslektaşım Jaleye epeydir ilgi duyuyordum. Jale de bana bir pas veriyor, bir vermiyor, beni ikilem arasında bırakıyordu. Ben esmer hastasıydım, o yüzden Jaleye bayılıyordum. Epeyce bir zamandır seks yapmamıştım ve azgınlığım üstümdeydi. Onun muhteşem yuvarlak kalçaları aklımı baştan alıyordu. Artık ne yapıp edip, onunla birlikte olmalıydım. Evli bir kadına ilişki teklif etmek çok zor bir olaydı. Fakat çıldırmıştım, aklımdan çıkmıyordu. Eşiyle sorunları olduğunu söylediğinde, fırsat bu fırsat deyip değerlendirmeyi kafama koydum.

Bir gün okul çıkışı onun arabasıyla, ormana, sakin, bir o kadar da sessiz bir yere gittik. Yanımıza bir kaç şişe bira aldık. Biraları içince biraz çakırkeyif olduk. Jale artık istediğim kıvama geliyordu. Şakalaşmaya falan başladık, artık ona ufaktan dokunmaya başlamıştım. Jale de bana dokunmaya, beni tahrik edici konuşmalar yapmaya başlamıştı. Birden dudaklarına yumuldum ve etli dudaklarını vantuz gibi öpmeye başladım. O da karşılık veriyordu. Ama birden “Yanlış yapıyoruz…” deyip kendini geri çekti. Ben ise çıldırıyordum. Çok kızgındım, makineli tüfek gibi patlamama ramak kalmışken beni öylece sap gibi bırakmıştı. Ormanda ağaçların arasındaydık, birilerinin bizi görmesi imkansızdı. O kızgınlıkla arabadan indim. Jale ise özür diliyor, yaptığının yanlış olduğunu anlatıyordu.

Jale de sigara yakmak için arabadan indi. Ben tekrar ön tarafta yerime oturmuştum. Olay beni manyakça etkilemişti. Jale arabadan çakmağı almak için içeriye doğru eğildi, ben de birden cam otomatiğine basarak kafasını cama sıkıştırdım. Jale çok kızmış, fakat fazlada ses çıkartamıyordu. Arabadan inip arkasına geçtim, eteğini yukarı kaldırıp, sikimi çıkardım ve arkadan amına soktuğum gibi bütün gücümle bastırdım. Amı muhteşem sıcaktı. Ammada özlemiştim seks yapmayı. Jalenin amına gidip gelmeye başladım. Jale ise kendini kasıp, bana engel olmaya çalışıyordu. Fakat kurtulması imkansızdı. Bir süre sonra o da zevk almaya başladı, zevkten inliyordu. Ayaklarını belimin iki tarafına alıp, köküne kadar sokuyordum amına. Çok çabuk boşaldım. Sonra ön tarafa geçip camı indirdim. Jale benimle hiç konuşmadı, arabaya binip ordan uzaklaştık.

Ertesi gün okulda yüzüme bile bakmadı. Bu böyle bir hafta sürdü. Fakat aynı okulda olduğumuz için ister istemez karşılaşıyorduk. Başımla selam verdim, o da verdi, ama resmi bir şekilde ve bana, “Seninle konuşmamız gerekiyor…” dedi. Sessizce ben de, “Tamam.” dedim. “Bu akşam benim eve gelirmisin?” dedi. “Gelirim.” dedim, ama gerçektede korkuyordum. Eşinin çalıştığı yere telefon ettim, il dışında olduğunu söylediler. Bu beni biraz rahatlattı. Akşam saat 10 gibi evine gittim. Üzerinde eşofmanla kapıyı açtı. İçeri daha yeni girmiştim ki, üstüme atlayıp dudaklarımdan inanılmaz bir şekilde öpmeye başladı. Birden pantolonumdan çıkarıp benim Küçük Mustafayı ağzına aldı, inanılmaz bir şekilde somuruyordu. Fazla dayanamadım ve ağzının içine patladım. Hepsini yalayıp yuttu…

Sonra ben yere çöktüm, bacak arasında o muhteşem şeftalisini yalamaya başladım. Ben amını yaladıkça o çıldırıyor, saçlarımı çekiyordu. Birazdan kasılarak boşaldı. Bizim filim yeni başlamıştı, durmaya niyetimiz yoktu. Vücudunun her noktasını öpüyordum, zevkten inliyordu. Ama aklımın bir köşesi hep kalçalarındaydı. O muhteşem götü mutlaka patlatmam gerekiyordu. Salona geçtik. Koltuğa yüzükoyun uzandı, ben sırtını ve götünü yalayıp öpüyordum. Elimle şeftalisini okşayıp, göt deliğine de parmağımı sokmaya başlamıştım. Kalçalarını ayırıp, göt deliğine dil atmaya başladım. Artık hazır olduğuna inanarak, yarağımı göt deliğine yerleştirdim. Yavaşça sokmaya çalışırken, Jale çılgınca, “Sik götümü, parçala beni Mustafa!” der demez dibine kadar kökledim götüne…

İlk bir iki git gelden sonra muhteşem bir şekilde sikişmeye başladık. Jalenin götünü yarım saat kadar siktim, sonra içimde ne varsa boşalttım götünün derinliklerine. O daha boşalmamıştı, “Beni boşalt, yoksa seni parçalarım!” dedi. Sırtüstü çevirip amını yalamaya başladım. Tertemiz muhteşem amını yaladıkça çılgınca inliyordu, birazdan kasılarak o da boşaldı. İkimizde bitmiştik. Sonunda yıllarca hayalini kurduğum Jalenin amını ve götünü sikmiştim. O günden sonra artık arada bir sikişiyoruz, birbirimizin dilinden anlıyoruz.

Ben anladığım dilden birini buldum, sizin de bulmanız dileğiyle, Hoşça kalın!