Merhaba ben Seher, 26 yaşında 1.70 boyunda ela gözlü siyah saçları olan cici bici genç bir kızım. Hayatı deli dolu yaşarım o kadar görücülerim ve taliplerim oldu hepsine yok dedim çünkü evlenmek benim işim değil bana eğlence lazım evlenipte hayatımı bir kişiye harcayacağıma bir süre kişiye harcar ve bir süre farklı yarak tadarım daha iyi en azından yaşamadım derim. Babamın tek kıyım ve üstüme çok düşer o kadar hata yapmama rağmen sürekli beni af eder o öyle yapınca ben daha çok azıyorum ve hata yapıyorum. İnsan oğlu işte ne yapsan ya tam tersi yapar yada uslanmaz daha kötüsünü yapar. Bende onlardan biriyim ne yapayım hayatı seviyorum her gece fırsatım olsa alkol içer deliler gibi sarhoş olup bir erkeğin altına yatmayı isterim. Tabi bu mümkün olmadığından buldukça kendimi siktiriyorum. Mahallede yakışıklı oğlan bırakmadım güzel çekici bir kız olduğumdan isteyenim çok hatta içtiğimi bilenler var her gün beni davet ediyorlar. Bir lavuk var Ali adında beni sürekli sikip elinde tutmak istiyor ama ben ona o fırsatı vermiyorum.

 

Lavuğun çok lüks bir arabası var gidip geziyor ve içip parasını yesem de daha ona vermedim. Kuduruyor şerefsiz kudursun beter olsun bakalım belki bir gün çok azarsam ona veririm ama o an yakalaması lazım çünkü telefon rehberim çok dolu o kadar seks yapmak ve eğlenmek isteyen var ki sıra ona gelmeyip her an şutlayabilirim. Bakalım elini çabuk tutacak mı gerçeği salak gibi bir şey o kadar erkekle dolaşıp sonunda verdim ama bu mal bende almasını bilmiyor bende uyuz olduğumdan vermiyorum. Geçen eve davet etti biliyorum orada bana bir şey yapacak ama korkmadım gittim evine büyük bir viski almış müzik açmış benimle sohbet edip kafamı yaptıktan sonra beni yatağa atmayı planlıyordu.

 

Sürekli bardakları çarpıştırıp beni delirtmek istiyordu ama salak dedim ya kendisi sonunda mal gibi oldu. O kadar çok içti ki erkeksizlik yapacam derken rezil oldu iki saat boyunca kustu beni deli etti sonunda evden çıkıp başka bir erkeğin yanına gitmiştim. ona vermedim ama o arkadaşın yanına gidip o kadar viskinin üzerine bir bira içince kafam yeniden iyi oldu ve orada ona kendimi parçalattım. Kafam güzel olmuştu sikini alıp yalamaya başlamıştım. Çok güzel bir kızsın çok iyi yalıyorsun sen sakso yapışın beni benden alıyor diyordu. Zevkten deli oldum demiyor beni delirtiyorsun diyor neyse saatlerce onunla yan yana olmuştum 2 kere seks yapıp boşalmıştı.

 

İlkinde ben boşalmadım ama ikincisi efsane olmuştu. Kucak dansı sonrası üstüne bir oturdum boşalacağımı anladım ve üzerinde zıplayıp boşalmıştım. O gün geçti eve gitmiştim. Babamın askerden arkadaşı gelecekmiş eve 1 2 gün bizde kalacakmış işi varmış o gün akşam olduğunda eve geldi o neydi yakışıklığı ve duruşu beni benden almıştı. İlk gecesinde gözlerimi alamadım onda geceye kadar babamla rakı içip sarhoş olmuşlardı. Gece misafir odasına geçmişti babam uyuduktan sonra onun odasına geçmiştim. O kadar çok içmişti ki geldiğimden habersizdi. Karşısında soyundum yatağına girdim üzerini çıkardım halen beni fark etmemişti. Gözleri kapalı halde beklerken üzerinde ne varsa çıkardım. Sonra kalkmış yarağını ağzıma aldım o an az da olsa hissetti ama halen gözleri kapalı ağzıma iyice alıp gırtlağıma kadar daldırıp yalamıştım birden gözlerini açıp ne yapıyorsun dedi. Kafası güzel olduğundan sen keyfine bak babam uyuyor gelmez sana zevklerin en iyisini yaşatacağım sen sakin ol ve yasla kendini sabah hiç bir şey olmamış gibi davranacağız zaten kafan güzel hatırlamazsın ama bu zevkten olma. Sözlerim karşısında kendini bırakmıştı zaten kafa güzel tabi duracak benim gibi genç azgın bir kız yarağını almış ağzına sokmuş.

 

Yaladım yuttum o yarağı baktım boşalacak gibi üzerine geçip üzerine oturdum. Bir kaç dakika üzerinde zıpladım zevk aldığımı hissettim ama içime akıtır kafası güzel diye az zıpladıktan sonra yeniden ona sakso çektim boşalsın diye ve öyle yaptım boşaltana kadar ağzıma tuttum sonra boşalınca hepsini ağzıma alıp yuttum. İşimiz bitince elbiselerini bir kenara aldım üzerini örttükten sonra odama geçmiştim ve sabah olduğunda hatırladı mı yoksa bilerek hatırlamak mı istemedi bilmiyorum ama hiç bir şey olmamış gibi davranıp sonra evden çıkıp akşamı gelmedi.