Emre adım, 18 yaşındayım ve çevrem geniştir. Gerçi genelde akraba. Sülalece İzmir’de yaşıyoruz, buralı sayılırız. Kuzenlerimden Merve var, benle yaşıt. Taş gibidir bir görseniz, bir süre önce yakındık, seviştik de hatta eskiden ama sonra ne bilim bana karşı soğudu gibi, Ali diye erkek arkadaşı vardı sanırım, ondan. O istememiş olabilir.

E tabi el giden, kim kalır? Tabii ki hısım, akraba. Ali’den ayrıldı, hatta Ali sağda solda ben Merve’yi şurada böyle siktim, vs. diyor. E tabi biz varız, bir demiş iki demiş derken dövdük, ağzını bağladık ama benim elimde Merve’ye karşı büyük bir koz olmuş oldu…

Merve’ye gittim, evde yalnız değildi, gelsene dedim. Neyse parka gittik, Ali’den bahsettim, seni siktiğini söylüyor sağda solda, dedim. Elimde resim falan yok aslında ama hatta resim de varmış, çekmiş haberin varmış, vs. dedim. Önce sikişi yalanladı, sonra elinde telefon vardı ama falan derken battı, çıktı. Sinirlendim, ulan bana vermedik, seviştik gittik millete dağıtmışsın dedim. Korkuyor ya, yok sadece seviştik bilmem ne. O an panikle bakireyim ben sadece anal oldu dedi. Resim de çekmemiş, çekmiş olabilir diye ağzından laf alabilmişim. E tabi o andan sonra ben durur muyum? İki güzel söz hemen Merve’yi ikna ettim, bize götürdüm, şans işte… ev de bomboş.

Gerçekten de bakire, amını yalarken belliydi tedirginliğinden ama götten siktirmişse daha önce o zaman bana da siktirmeli, bunun başka bir yolu yok, olamaz. Geçirdim de başını. Nasıl ağlamalı, zırlamalı. Hani o porno hikayelerdeki kızlar gibi ama nazlanamıyor. olmuş bir dönem. E ne de olsa ipleri elimde. Meme başlarını sıka sıka sikiyorum kuzenimi götten, epey zorladım sanırım götten kan geldi ama haftaya yine bizde, burada diye de söz aldım.

Vesselam eğer zamanında benle ilgilenmeye devam etseydi belki de bu kızla evlenip, bir yuva kuracaktık ama yok… o başka kollarda ve yaraklarda mutluluğu aradı ve olması gereken oldu, en sonunda götüne geçirdim. Evlensin, ben bunun amına da geçiririm.