Selam arkadaşlar, ben Nuri. Şimdi size anlatacağım hikaye tamamen gerçektir ve kuzenim ile aramda geçmiş bulunmaktadır. Ben günlük olarak gençliğin verdiği ateş ile spor salonuna vaktinde giden. Sorumluluğu olmayan, işi gücü gezmek eğlenmek olan bir insandım o zamanlar. Fitness yaptığım için vücudum şekilli ve bulunduğum ortamda bana benzeyen yakışıklı biri olmadığı için her zaman tercih edilen erkek rolündeydim. Normalde erkekler kızlara bakardı, bizim sitede kızlar ben ne zaman salona gidecek olsam balkona çıkarlardı. Kuzenimin ailesi ve benim ailem aynı sitede oturuyorduk. Seks Hikayemi iki parçada anlatmayı düşünüyorum aslında.

Kuzenim Benden Hoşlanıyormuş

Bir gün bu durum Gül’ün dikkatini çekmiş ve beni uyarmıştı kızların bana karşı ilgisi olduğu hakkında. Bende onun kıskandığını düşünerek umursamamış ve devam etmiştim. Gül’ün aslında beni uyarmasının nedeni içlerinde gıcık aldığı kızlarında bana bakmasıymış. Oysa ki benim o dönem sevgilim bile vardı. Neyse gel zaman git zaman bir gün kuzenim ve ailesi bizim eve yemeğe geldiler. Sohbetler muhabbetler derken ben odamda telefon ile oynuyordum. Bir anda ne olduysa kuzenim odama girdi. Odamda ışıklar kapalıydı ve salona biraz uzaktı. Şaşırmıştım çünkü böyle odaya dalma huyları yoktur kuzenimin. Neyse ben telefon ile uzanırken kuzenim geldi yanıma oturdu ve sohbet etmeye başladı. Sevgilim hakkında genel olarak sorular sorarken bana yanlışlıkla dokunuyormuş gibi yapıyordu. Bu durumdan işkillendim ve bende onun kalçalarına ayağımla dokunmaya başladım.

Tam bu sırada bir şeyler olacakken odaya bu sefer annem geldi ve bir şeye ihtiyacımızın olup olmadığını sordu. Bizde olmadığını söyledikten sonra annem odadan ayrılır ayrılmaz kuzenimle öpüşmeye başladık. İnanılmaz bir seks hikayesi de var ancak onu ilerleyen zamanlarda anlatmayı düşünüyorum. Hikayenin devamı için siteyi takip etmeyi unutmayın.