Merhaba arkadaşlar ben Hüseyin. 30 yaşında Üniversite öğrencisiyim. 6 yıllık bir evliliğim var ve oldukça iyi ilerlediğini söyleyebilirim. Uzun zamandır takip ettiğim hikayelerden sonra bende sizinle yaşadığım bir olayı paylaşmaya karar verdim. Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim. Benim yaşadığım olay bundan 2 yıl öncesine dayanıyor. Ben ünlü bir firmanın halkla ilişkiler bölümünde çalışıyorum. İşimden ve gelirimden oldukça memnunum. Eşimle şimdilerde aramda bir sıkıntı yok ancak bu hikayenin yaşandığı zamanlarda oldukça problemli bir dönemden geçiyorduk ve bu bizim ilişkimizi oldukça etkilemişti. Tam da bu arada eşimin kardeşi Şeyma bize misafirliğe gelmişti ve bu hem bana hem de eşime oldukça iyi gelmişti. Baldızım Şeyma fazlasıyla güzel ve seksi bir kızdı. Yaşının genç olması ona ışıl ışıl bir güzellik katıyordu. Buda beni fazlasıyla etkiliyor ve ilginç bir şekilde ona itiyordu. Eşimle olan problemlerimizin de üzerine tuz biber olması ve birbirimizden uzaklaşmamız beni Şeyma’ya daha fazla itmişti.
Şeyma artık benim tamamen aklıma kazınmıştı ve ben ona sahip olmak istiyordum artık benim rüyalarımı süslüyor ve iyice tahrik ediyordu. Ona bir şekilde sahip olmak istiyordum ve bunun için planlar yapmaya başladım. Bir gün eşimin dışarı çıkmasını fırsat bilerek Şeyma’ya yakın hareketlerle kurlar yapmaya başladım ve onun tepkisini ölçmek istedim. Ama Şeyma ben ona yaklaştıkça çok çekiniyor ve istemeyen tavırlarla yaklaşıyordu. Ben kafama koymuştum ve ona sahip olacaktım. Çok farklı bir şekilde onu arzuluyordum. Biraz sohbet ettikten ve onu yokladıktan sonra daha fazla dayanamadan dudaklarına yapıştım ve onu çılgınca öpmeye başladım. Kısa bir öpüşmeden sonra Şeyma beni itti ve istemediğini söyledi tabi ben onu dinlemeden devam ettim ve gücümle karşı koymasına izin vermedim. Öperken bir yandan da bacaklarını okşuyor onu tahrik etmeye çalışıyordum. Dirense de bana karşı koyamıyordu. Üzerine çıkardım ve yatağa uzattım kendi üzerimdekileri de çıkararak kapıyı kilitledim. Şeyma acemiliğinden ve ürkekliğinden ne yapacağını şaşırsa da etkilendiğini gizleyemiyordu. Biraz da ablasından korkusu vardı tabi.
Şeyma ağlamaya başladı ama ben onu yine takmadım. İstediğimi elde etmek için işime devam ettim. Artık Şeyma da kendini bırakmıştı ve işim kolaylaşmıştı. Boynundan göğüslerine her yerini büyük bir zevkle yaladım. Çok seksi bir fiziği vardı Şeyma’nın ve beni oldukça tahrik ediyordu. Bu fiziği çıplak bir şekilde görünce daha da deliye döndüm. Artık Şeyma da zevk almaya ve zevk inlemeleri atmaya başlamıştı. Her şey kıvamındaydı ve benim alet çoktan kocaman olmuştu. Sırada amacım vardı bacaklarını araladım ve aletimi onun güzel bacak arasına sürtmeye başladım. Biraz sürtmeden sonra yavaş yavaş içeri girmeye başladım. Baldızım Şeyma canının yandığını ve korktuğunu söylese de ben onu yine dinlemedim. Biraz yavaş girmeden sonra hızımı arttırdım ve sert bir şekilde girmeye başladım. Zaten kısa sürede kızlığı bozuldu. Biraz daha devam ettikten sonra Şeyma’nın göbeğine aşırı bir boşalma yaşadım. Oda çoktan boşalmıştı. Bu olaydan sonra Şeyma büyük bir tepki gösterdi ama ben istediğimi almıştım. Tabi istediğimi aldıktan sonra bende biraz heves kırılmıştı ve biraz da eşime karşı duyduğum pişmanlıktan dolayı bir daha baldızıma yaklaşmadım. O bizde kaldığı sürece defalarca tekrarını istese de ben hiç dokunmadım ama onunla yaşadığım güzel ve ateşli anların tadını da hiçbir zaman unutmadım. Şeyma ile artık görüşmüyoruz ama ben hala onun tadını damağımdan atamadım