Merhabalar ben Necdet, benim hikayem yaşanmış gerçek bir ensest olaydır. Kaynanam ile olan hikayemi bütün çıplaklığı ile abartmadan olduğu gibi yazacağım. Hiçbir ekleme ve fantezi olmaksızın. Kayınvalidem olan Emine hanımla yaşadıklarımı sizlere anlatacağım 1.5 yıllık evliyim. Özel bir şirkette çalışmaktayım. Karım ise devlet dairesinde memur. Üniversite yıllarında tanıştığım karımla üç yıl çıktıktan sonra evlenme kararı aldık zaten ailelerimiz çıktığımızı biliyorlardı. Onlarda bu ilişkimizin adının koyulmasını istiyorlardı. Çıktığımız yıllarda karımı annem ile tanıştırdım. Karımda beni kendi annesi ile yani Emine ile tanıştırdı. Daha sonra babalarımızın haberleri olmadan annelerimiz tanıştı. Artık annelerimiz sık sık görüşür olmaya başlamışlardı. Bizde bunun rahatlığı ile daha sık görüşür olmaya başladık ve cinsel ilişkimiz daha bir hız kazandı. Annemler evde olmadığı zamanlar karımı bize götürüp onunla ilişkiye girerdim.

Yaz aylarında özellikle bütünleme sınavlarına kalırdık çünkü hem benim hem de karımın ailesi yazın sıcaklar başlayınca yaylaya çıkarlardı. İki ev de boşalırdı. Tabi ki bize de gün doğardı. Bize o günler bayram gibi gelirdi. Aynı evde kalır sabaha kadar sevişirdik. Zaten bizim buralar kız erkek ilişkisi yönünden çok rahat. Karım (o zamanlar kız arkadaşım) çok rahat bir şekilde bize gelir giderdi. Akşamları sabaha kadar sevişirdik.

Önceleri sadece götünü verirken sonraları evlenme kararı aldığımız için bana amını da veriyordu. Bütün çekingenliğimizi üzerimizden atmış her türlü pozisyonu uygular olmuştuk. Porno  izleyip oradaki pozisyonları yapıp kendimizi tatmin ediyorduk. Artık bir aralar ikimizde uçmuştuk. Olmadık yerlerde dahi tahrip olur hale gelmiştik.

Okul çıkışı otobüslerde karıma fordculuk bile yapıyordum. Minibüslerde yan yana otururken yanımızda kimse yoksa eline verip tutmasını sağlıyordum. sinemalarda resmen ağzına boşalıyordum. Pantolonum ve sinemanın koltukları leke olmasın iz bırakmayalım diye karım hepsini yutuyordu. Önünü alamıyorduk. Karımla yaşadıklarım bende yeni serüvenlerin fantezilerin ve çılgınlıkların oluşmasını sağladı. Bir nevi artık kız arkadaşıma doymuştum.

Başka kızlara bakıp iç geçiriyordum. Bunun nedeni artık kız arkadaşımdan alacağım kadar zevki almıştım. Ne yalan söyleyeyim yeni am istiyordum. Yeni bir vücut. Ama yine de bu durumda bile boş durmuyor kız arkadaşımı bol bol sikiyordum o halinden çok memnundu.Ben üniversiteyi bitirdim. Hemen nişan yaptık arkasından askere gittim. Asker dönüşü evdekiler ile hasret giderdik. Sonra nişanlım ve ailesi ile görüştüm.

Nişanlımın ailesinden izin aldım nişanlım ile yemeğe çıktık ama ikimizin de aklı yemekte değildi. Ama sevişecek yerde yoktu. Düşünmeye başladık neresi olur diye sinema olmazdı çok geç kalırdık. Hava karardı kararacaktı. Aklımıza üniversite de iken seviştiğimiz bir yer geldi. Oraya gitmeye karar verdik.

Üniversiteye gittik yerimizi bulduk. Oturup işe koyulduk. İlki ağzına oldu. Tabi ki sonrası amına 45 dakikada işi bitirip eve geldik. Sonra ben işe girdim eşimde memurluk sınavını kazanmıştı. Atanması yapıldı. Memur oldu. Hemen evlendik. Eşim tam bir ev kadını olmuştu. Benimle evlenmenin rahatlığı ile kendini işine ve bana adamış bir şekilde yaşamaya başlamıştı. Yani artık rutin bir ilişki başlamıştı. Karım daha olgun bir tavır içinde olmaya başlamıştı. Eskisi kadar götünden bana vermiyordu.

Artık değiştiğini o da bana söylüyor memurluk hayatının vermiş olduğu ağırlığı taşımak için daha ağır başlı olmak gerektiğini söylüyordu. Artık üniversite yıllarındaki çılgınlıkların mazide kaldığını götünü çok siktirirse ileride genişleme yapacağını bununda sağlık yönünden çok önemli olduğunu söyleyip sadece iki haftada bir kere sikebileceğimi söyleyip duruyordu.

Tabi ki ben bu söylediklerinden sonra ona ben eski cıvıl cıvıl aşkımı istiyorum sinemada ağzına alan minibüste beni boşaltan otobüste götüne dayatan aşkımı istiyorum deyince bak şimdi de yatak odamızda seninim orada da sikebilirsin deyip bana dişiliğini kullanarak güzel dakikalar geçirtiyordu. Ama bende iyiden iyiye başka kadınlara meyil başlamıştı.

Rutinleşen seks hayatım eşimin bana iki haftada bir götünü vermesi. Beni başka kadınların kalçalarına yöneltmişti. Ama bir türlü ortam bulamadığım için bir şeyler yapamıyordum. karım çalıştığı için evin temizlik işlerini kayınvalidem üstlenmişti. Bazen erkenden gelir temizlik yapar üstüne yemek yapar öyle giderdi. Bir anahtarı da ona vermiştik.

Haftada en az iki- üç kere uğrardı. Sabahları çoğu zaman işe geç kalırdık ve apar topar evden çıkardık kaynanam ise bize çok kızardı evi o şekilde bırakıp gidiyoruz diye eşimde anne sen yapıyorsun diye biz öylece bırakıp çıkıyoruz… öyle ki yatağımızı bile toplamadan çıktığımız günler oluyordu. Eşim her ne kadar Necdet evden çıkmadan yatağı ve ortalığı düzelt özellikle yatak odasındaki çöp kutusunu boşaltmadan sakın çıkma desede. Bazen yatak odamızdaki çöpü her ihtimale karşı kendisi boşaltıp çıkıyordu.

Geç kaldığı zamanlar beni uyandırıp çöpü unutma sakın deyip evden çıkardı. Çöp kutusu denince belki şaşırdınız evet yatak odamızda bir çöp kutusu var eşim korunduğu için ilişki sonunda prezervatifleri ve peçeteleri o kutuya atıyoruz sabah olunca da dışarıdaki çöp kutusuna.

Kayınvalidem köyden gelin gelmiş  18 yaşında iken karımı doğmuş karım 22 yaşında kayınvalidem yani Emine ise 40 yaşında ama artık köylü demeye bin şahit gerekiyor. Evlendikten sonra açılmış saçılmış şehir yaşantısına tam ayak uydurmuş inanın ki tam bir afet yaşını hiç göstermiyor. Genç kız gibi zaten kendisi de öyle şakacı ve hep şöyle söyler ah yirmi yaş genç olacaktım da üniversite okuyacaktım bizde ona özellikle ben tek iken sen zaten gençsin daha yaşın kaç ki..diye muhabbetlerimiz çok olmuştur.

1.70 boyunda ince belli iri göğüslü yuvarlak sıkı bir kalçası olan yani o yaşına rağmen hiç salmamış bir kalçası var. kayınvalidem benim yanında oldukça rahat giyinirdi. hani evin oğluyum ya artık. ama ben son zamanlarda ona artık başka bir gözle bakmaya başlamıştım. kalçaları beni perişan ediyordu. Sıkı ve yuvarlak eşim götünden verdiği geceler yüzü bana dönük olduğu için Emineyi hayal edip sanki onun götünü sikiyormuşum gibi boşalıyordum.

Eşimde bana Necdet ne oluyor sana çoşmuş gidiyorsun demek seni bu kadar azdırabiliyorum ha… Bende evet karıcım müthiştin deyip içimden sen öyle zannet ananı sikiyorum gülüm ondandır. Sonra içimden uzaklara ne gerek Emine ne güne duruyor onu sikebilirsem daha ne istiyorum deyip onu sikme nin yollarını aramaya koyuldum. işe yatak odasının çöp kutusunu dolu şekilde bırakmakla başladım.Emine yine bize veryansın ediyordu. Eşimde Necdet benden sonra çıkıyor anne ona kız yüz sefer söylüyorum ama nafile. Bende pis pis sırıtıp gülüyordum.

Benim çalıştığım yer özel sektör olduğundan ve kalifiye eleman olduğumdan müdür beyle bayağı samimiydik. Samimiyet durumlarından işe bazen geç gider bazen erken çıkabiliyordum. Eminenin bize geleceği bir gün müdüre yarın işlerim var müdürüm beni idare edebilir misiniz deyip yarın için izin aldım eşime hiç bir şey söylemeden o akşam hiç sikişmeden yattık malum enerji lazım. Sabah yine eşim gitti saat 10 olmak üzere idi bende yatakta uyuma numarası yaparak gelmesini bekliyordum.

Birden kapı açıldı içeriye girdi. Yatak odamıza gelmesini bekliyordum ki birden içeriye girdi . Şaşırmıştı. Necdet diye seslendi benden ses yoktu. Sessiz bir şekilde işe gitmemiş bu saatte hala uyuyor dedi. Sonra Necdet diye bir daha seslendi. Bende evet niye buradasın bir şey mi oldu işe gitmemişsin bende telefon bekliyorum müdür beyle işimiz var deyip konuyu kapattım. Yataktan kalktım Emine bana hadi bana yardım et bari.

Bende ona sen yaparsın deyince bari hiç olmazsa çöpünüzü boşalt. Bende bugün boş Emine ise hayret bende inanmıyorsan bak oda şaka ile karışık valla bakarım zaten bakmadığım yer değil ki deyip gülerek gidip baktı. Sahiden de boşmuş. Bende biraz daha cesaret ile kızın istemedi. Beni azdırdı sonra düşüp yattı. Bende sabaha kadar kıvrandım deyip gülmeye başladım tabiki oda.

Neyse deyip kahvaltı yaptın mı diye sordu bende yine aynı şekilde iki türlüde açım deyince nasıl iki türlü bende hem karnım aç hem de . deyip. Sustum Eminenin şakacı biri olması beni daha da rahatlatıyordu. O da şaka ile karışık midenin açlığını gideririm ama diğeri için karının şuçu seni doyurmadan gitmiş mecbur akşamı bekleyeceksin. (Ama bu arada ses tonu değişmişti.) bende tek karımdamı var gıdamı başka türlü alamam mı (Bütün bir cesaret ile ne olacak ise olsun sonunda en fazla tokat yerim deyip) sende de var aynı gıdadan beni doyursana bir anda yüzü asılmıştı.
Bana dönüp ben şimdiye kadar işin şakasında idim görüyorum ki sen değilmişsin. bir daha böyle bir şey duymayayım utanmıyormusun böyle bir teklif de bulunmaya bende ne olacak ki sende bende iki yabancı insanız kan bağımız bile yok kızın ile evliyim diye senin o güzel vücudunu arzulayamammı. Çok güzelsin çok seksisin seni istemek suç ise ben razıyım cezama. Emine susmuştu. Cevap vermedi. Ama hoşlandı emindim.odadan çıktı. mutfağa yöneldi. bende arkasından. ben Emine ye hayrola ne yapıyorsun sana kahvaltı hazırlıyorum bende ona artık hazırlamazsın sanmıştım.

Biliyorsun ki iki şekilde de açım. Emine şöyle bir derin atış attı ki. anladım kuş kafese giriyor. Emine ayakta bir şeyler hazırlarken ben konuşmanın etkisiyle olacak ki sikim iyice kalkmış bir vaziyet de idi. Sağa sola geçerken Emineye sürtünmeye başladım hatta tam arkasından buzdolabına doğru giderken iyice dayadım ve sikimin sertliğini hissettirdim.

Sadece arkasına dönüp yüzüme bakmak ile yetindi. Anladım ki ben Emineyi bugün olmazsa da muhakkak ilerleyen günlerde sikecem ama böyle bir fırsatı kaçıramazdım onu bugün sikecektim. Sonra bana yöneldi ve şu üst raftaki tencereyi sen burada iken aşağı indir size yemek yapacağım ben kavuşamıyorum sandalye ile ancak kavuşabiliyorum bende bir dene belki bu sefer kavuşursun deyince bana inatlığı bırak bende ayağa kalktım bir uzan alamazsan ben alırım dedim.

Tam arkasına geçtim uzanınca alamadı. Bende fırsat bu deyip arkasına dayandım iyice sikimi kalçalarına dayadım. Ses çıkarmaması beni daha da cesaretlendir di.iyice bastırdım ve yukarıdaki tencereyi aşağıya indirdim. Bana sağol deyince bir şey değil başka bir şey varsa yapayım çok zevkli oluyormuş.sana dayanmak uçtum deyince birden misafir odasına yöneldi. sonrada oturma odasına buralar temizmiş gerek yok temizlemeye deyip.ayakta beklemeye başladı. eminim ki oda azmıştı eğer kızsaydı bırakıp gider di.

Bende arkasında odaya gittim öyle ise ben yemek yapayım akşama aç kalmayın bende ona cesaret ile benim şimdi karnım aç akşamı bekleyemem oda bana senin neren aç ben biliyorum bende o zaman niye beni doyurmuyorsun bir şeyler hazırlamıyorsun deyince korkuyorum! kimden beni şuan azdırdın çok tahrik oldum şuan isterik oldum ama iş bittikten sonra pişman olacağım bir şey yapmak istemem kızım var. nasıl bakarım yüzüne bende ona sen bir kadınsın ben bir erkek bu kadar basit sen beni ben seni istiyorum.

Kızını boş ver tadını çıkar şu anın pişman olursan bir daha yapmayız. seni çok istiyorum kızından bile çok sana harika saatler yaşatacağım hadi durma ağzına al deyince pijama mı indirip alttan külot giymemiştim. ağzına aldı. iştah ile yalamaya başladı. sikim iyice şahlanınca yere yatırdım. başladım amını yalamaya korku yerini zevke bırakmıştı. Emine de.. yaladıkça iniltiler artıyordu bir çırpıda soyunduk üstümüzde hiç bir şey kalmamıştı. gerçekten de müthiş bir vücudu vardı. sonra domalttım. başını yere dayattım.

Sikimi sokacağımı beklerken yanını geldim. Parmaklarım ile iyice amını okşadım içine soktum parmaklarımı sokarken zevkten oh luyor. başını yerden kaldırıp arkasına dönüp bana.. ne yaptığıma bakıyordu. ağzından artık sik beni becer beni sok hadi erkeğim amım yanıyor parmakların ile siktiğin yeter sikinle de sik beni bende ona sabret seni şimdi sikecem deyip karıyı iyice azdırıyordum. derken arkasına geçtim. ve sikimi amına yerleştirdim. Gidip gelmeye başladım bir süre sonra Emine boşaldı.

Zangır zangır titreyerek ben ise devam ediyordum sonra çıkardım ağzına dayadım al sikimi yala ve beni boşalt em deyince Emine sikimi ağzına aldı birazdan geleceğimi biliyordu. Saçlarından tutup başını sikime doğru git gel yaptırıyordum. Boşalınca ağzından çıkarmasın diye de sıkıca şaçlarından kavramıştım. derken patladım bir şelale gibi. Emine nin gözleri fal taşı gibi açılmıştı. mecburen hepsini yuttu sonra ona sikimi yeniden kaldırmasını söyledim. oda hemen ağzına aldı. 69 pozisyonu aldık iyice ikimizde kıvama gelince onu altıma alıp bacaklarını da omzuma alıp iyice amını ortaya çıkardım .sikimi yerleştirdim.

Gidip gelirken arasıra öpüşüyor. arasıra dilini emiyordum. Emine salya sümük halde inliyordu. bazen amına öyle hızlı koyuyordum ki konuşmakta bile zorlanıyordu zaten hızlanırken dudaklarına da yapışıyordum dilini emiyordum alttan hızlı bir şekilde girip çıkan yarak üste ise dilini emen bir ağız nefes almakta bile zorlanıyordu inanın ki on-beş dakika böyle siktim Emine boşaldı. o boşalınca bende amından çıkıp yine ağzına boşalmak istedim ama Emine ne olur amıma boşal çok zevk alıyorum bu tadı bana yaşat Sevgilim deyince hele birde Sevgilim deyince amına patladım

Sonra ona banyo yapalım seni götünden sikmek istiyorum oda bana kocam bile sikmedi götümü hiç el değmemiş ama sana siktirecem seni doyuracam banyo ya girdik. küvete girdik. musluğu açtık suyu ayarladık üstten su akarken sırtına iyice domalttım. elimi ve kıçını deliğini iyice sabunladım. parmaklarım ile iyice deliği genişlettim. bu on-onbeş dakikamı almıştı. Emine hiç ses çıkarmıyor bir eli ile musluğu tutarken bir eli ile amını sıvazlıyordu. bana da aman Necdet hiç götümü siktirmedim.

Hiç parmak bile girmemiş ama duymuştum çok zevk veriyor bak ne olur iyice açmadan girme bana götümün zevkini aldırki bu zevki yaşayayım bende ona hiç korkma kızından dolayı tecrübeliyim işimi biliyorum Emine de bana demek kızımda götünü siktiriyor. Kocam günah diye elini bile vurmuyor bu yeni nesil seksi doya doya yaşıyor bizlerden geçmiş desene deyince artık seninde Necdetin var. Canın götünü siktirmek isterse beni çağır hemen gelirim.

Emine de bana zaten yasak olan her şey bana güzel gelmişti parmaklarını bile sokarken zevk alıyorum, Yarrağın nasıl olur çok merak ediyorum deyinde, bende ona dur merakını gidereyim deyip götüne sikimi dayadım. İyice açmama rağmen yine de dardı. Hiç sikilmediği belliydi. bu da bana çok zevk veriyordu. nişanlılık yıllarında karımın götü de çok dardı. sikerken epeyi uğraşıyordum. ama şimdi lak diye geçiriyorum. Bir girişte hepsini sokuyorum ah bile demiyor.

Neyse karımın genişlemiş göt deliğinden sonra bu dar yuvarlak ve özellikle karımın annesinin götü beni uçurmuştu. Yavaş yavaş ilerledim dibine kadar soktum sonra yavaşça çıktım sonra yine yavaş yavaş götüne girdim. Emine bana ohhh ne güzel bir duygu aynı zamanda kibar kibar siktiğin içinde sağol beni uçuruyorsun içim pır pır ediyor götüm den ateş çıkıyor hadi hızlan sert sik. Parçala götümü. Beni sik. Götüme patla. Bundan sonra bu göt senin sana ait.

Anahtarı sende istediğin zaman gel sik. kıymetini bilmeyenler utansın hadi Sevgilim hadi aşkım hadi götümün sahibi yeni kocası tek kocası geliyorum geliyorum deyip boşalıverdi. Bende bu sözlerden sonra dayanamayıp götüne boşaldım. Sonra giyinip ben evden ayrıldım ama önce söz verdik aramızda kalacak diye ve tabi ki bu ilişkimizin de devam edeceği konusunda şimdi lerde bu olaydan tam üç ay geçmiş ama halen Emine ile ilişkimiz yoğun bir şekilde kimselere çaktırmadan devam ediyor. Artık hemen hemen her gün bize temizliğe ve yemek yapmaya geliyor. tabiki önce beni doyuruyor. Emineyi kendi evlerinde de siktim. yarın doğum günü. doğum gününü birlikte bizde kutlayacağız.

Sikmek istediğiniz kadına seni sikmek istiyorum demekten çekinmeyin, sonu müthiş oluyor