Selam millet ben murat, Dayımın hanımı yani yengem i becermeyi kafama koymuştum. Bir hafta sonu dayımlara gittim. Bir iki akşam dayımlarda kalıp yengemi sikmeyi planladım. Sohbet yemek derken akşam oldu. Rakılar türküler derken uyuyup sabah kalktık. Dayımın cumartesi akşam gece mesaisi varmış. Biz gün boyu gezdik eğlendik. Ama benim aklım yengemde. Eve geldik Dayım Duşunu alıp çıktı. Biz yengemle baş başa kaldık.

Tavla oynadık film izledik bayağı eğlendik. Neyse; ben duş almak için izin istedim. Yengemede mümkünse sırtımı keselemesini rica ettim. Sen git ben gelirim dedi. Ben duştayken kapıyı aralıklı bıraktım. çırılçıplaktım. Yengem geldi. Mahsustan sırtımı döndüm önümü kapadım yengem keselemeye başladı. Elleri bana dokundukça benim yarrağım dimdik kalktı. Ayağa kalktım yengem yarrağımı görünce ilk önce kızardı. Her tarafımı sabunlayıp en son yarrağımı da sabunladı. sonra gitti.

Duştan çıkıp odama geçtim. Benden sonra yengem duşa girdi. Baktım kapı hafif açık. Çırılçıplak karşımda duş alıyor. Yenge sırtını keseliyeyim mi diye seslendim. Gel dedi. Dehşet bir fiziği vardı ve benim onu sikmem lazımdı. Her tarafını sabunladım ve elimle masaj yapmaya başladım tüyleri diken diken olmuştu.

Yengem de İstiyordu

Elimi kalçalarına götürüp okşamaya başladım. Alttan da amını parmaklıyorum. Benim yarrak dimdik oldu şortum çadır vaziyeti aldı. Göğüslerini de iyice masaj yaptıktan sonra onu suyla bir güzel temizledim. Gel sana yatakta masaj yapayım dedim. Sonra beraber duş alırız dedim. Yengemde dünden razı.

Yatak odasına girdik yengem e yatağa sırt üstü uzattım. Şortumu çıkardım bende çıplaktım. Çıktım üstüne tam yarrağım kalçalarının üzerine gelecek şekilde oturdum. Başladım masaja bir yandan da yarrağımla temas halindeyim. Elimi alttan amına götürdüm baktım ki ıslak. Belli ki sikişe hazır. Bana sen dur ben sana masaj yapayım dedi.

Sırt üstü uzandım. Benim yarrağı ağzına alıp emmeye başladı. Müthiş sakso çekiyordu. Beni boşalttı hepsini yuttu. Sonra ben onu yalamaya başladım amını yalıyorum yaladıkça akan sularını içiyorum. Uçuyordu adeta dilimle göt deliği ni yalamaya başladım ve inliyordu yengem. Kafamı bacak arasına soktum dilimle bir amını birde göt deliğini yalıyorum. O da benim yarrağı ağzına almış emiyordu. Kalktı domalıp hadi sok demeye başladı.

Ben arkasına geçip sokmadan değdirip çekiyorum yarrağımı. Yengem sok artık diye yalvarıyordu. İlk önce amına bir soktum ki dibine kadar abandım. Gidip gelmeye başladım. Sert darbelerle aynı anda ikimizde boşaldık. Ama ne boşalma ikimizde nefes nefese kalmıştık.

Sonrasında yengemle düzenli  olarak ilişki yaşamaya başladık. Ama şimdi hamile ara vermek zorunda kaldık. Büyük ihtimalle çocuk benden