Seks e doyumsuz çiftiz sikişirken sınırları da zorlarız tecavuz.net yapabildiğimiz kadar yaparız tek sefer de bırakmayız doyumsuz gibiyiz havalarda sıcak olduğu için kısa aralıklarla gecemizi renklendirip öyle yatarız evlenmeden önce bile seks yaptığımız için hala doyamadık birbirimize ama bu sefer bizimki niyeti bozmuş rekor kırıcaz diye hazırlamış bal pekmez macun karışımı bir içeçek iç bunu demez mi sonucta yaptığımızın fazlasını yapıcaz bide pozisyonlar uzatarak yapıcam hemen içtim odaya geçtik zaten


Tam karım yarrağımı yalayıp kocaman yapmıştı ve gel içime kocacım demişti ki o esnada kapı çaldı. Ben altıma sadece şortumu giyip kapıyı açtım. Gelen kaynanamdı. Kapıyı açar açmaz bana sarıldı ve ağlıyordu. Benim karımı sikmeye hazırlanan yarrağım kaynanama yaslanmıştı. Kaynanam bana sarılırken ulan tam karıyı sikecektim dedim. Kaynanam kocasıyla kavga etmiş ve bize gelmişti. Kızım yok mu diye sordu. Ben de yatak odasını göstererek içerde dedim. Karım da içine sütyen giymeden tişört giyerek gelmiş çünkü meme uçları hala belli oluyordu. Salonda oturmaya başladık. Ben karıma sikimi işaret ediyordum. Anne sen üstünü değiş de rahatla dedi.


Baktım kaynanam da sütyen giymeden içeri geldi. Onun da meme uçları belli oluyordu. İçim hala patlıyordu ve karıma gözle hadi içeri şeklinde işaret yaptım. Anne sen şimdi yat uyu deyip yerini hazırladık. O da uyumam ya dedi ama biz onu salonda bırakıp içeri geçtik. Karımı odaya girer girmez tutup şortun içine yarrağımı soktum. Dur annem dedi. Siktirme anneni dedim ve yarrağımı amına sokmaya çalışıyordum. Karım da istiyordu. Hemen yatağa yatırıp sikmeye başladım. Benim kapıya arkam dönüktü. Şak şak diye amdan sesler geliyordu. Karım birden annem dedi. Ben de hay sikecem ananı ya dedim. Kaynanam meğer arkamda imiş. Sesleri duyunca gelmiş. Ben utanmıştım. Ama kaynanam benim arkama geçti ve arkamdan beni ittiriyordu. Onun ittirmesi ile kızının amına girip çıkıyordum. Birden ne oluyo dedim içimden arkamdaki kaynanamdı. Ellerimi arkaya attım ve ellerinden tuttum.


Daha sonra da ellerimi kalçasına götürdüm. Kaynanam benim ellerimden tuttu ve kendi donunu aşağıya sıyırdı. Karımın amından çıktım. Ne oldu aşkım dedi. Kaynanamın sütyenini açtım ve kilodunu da çıkardım. Karımın üstüne yatmasını sağladım. Altta karım üstünde anası vardı. Kaynanamın amına girdim arkasından. Islaktı ve ben sikiyordum. Karımın da memelerini avuçluyordum. Kaynanamla karımın memeleri birbirine değiyordu. Kaynanam ohlamaya başladı ve karım ne oluoyrrrr dedi. Ananı sikiyorummm dedim. Sik oğlummm dedi. İkisini de yan yana yatırdım. Bi karımın amına girdim bi kaynanamın. Karım anneme boşalma aşkım dedi.