Merhaba sizlere ilk lezbiyen deneyimimi yazacağım daha önce tecavuz.net hiç kadın kadına deneyimim olmamıştı ama komşumuz dulun seks aletleri ile zevki dakikalar geçirdik komşumuzla aramız çok iyiydi erkeğini kaybedince evinde yanlız yaşamaya başladı ev kendisinin birde maaş bağlamışlardı keyfine dicek yoktu hep bi yakının yazlığından bahsederdi bu yaz oraya gitcem senide götürcem der dururdu ve o gün gelmişti hep beraber yazlığa gittik


Elim amını okşuyordu o da aleti okşuyordu. Kulağıma “nasıl sikeceksin beeni” “çatır çatır sik beeni” diye azdırıcı sözler söylüyordu. Eğildim ayaktayken amını ressmen kaptım kafamı sıkı sıkı bastırdı. Yavaşça onu yatağa ittim ve yalamaya başladım amma acele etmeden. Ayak bileklerinden öpe öpe baldırlarının içiine geldim. Amının kenarını öperek göbeğine çıktı o ise zevkten kısık kısk inliyor göğüslerini sıkıyordu. Göbeğinden kayarak göğüslerine geldim. Uçlarını yalııyoriemiyor diğer elimle de göğüslerini sıkıyor,alttanda takma penisi vajinasına deydiriyordum. Boynundan süzülerek dudaklarına geldim öyle hırsı öpüşüyordu ki anlatamam. Kulağına eğilip “bugün bütün deliklerini dolduracağım bebeğim” dedim ve aleti vajinasına sürtmeye başladı. Kendine çekip uzun uzun beenii öptükten sonra iyice terlemiş göğüslerime inip o da emmeye başladı. O emerken beende aletin kafasını usulca içiine kaydırdım. Gırtlaktan biir oh dedi ki anlatamam. Sadece kafası girmiş onu sokup çıkarıyordum. Ayaklarını iyice kendine çektirip yarısını sokmuştum sırtıma öyle biir yapışım bastırdı ki geri kalanı da giriverdi ve o esnada bastı çıplığı. Hemen ağzını kapattım ve içiinde bekledim. Göğüsleri hızlı hızlı inip kalkıyordu. Biir müddet daha bekledikten sonra gidip gelmeye başladım. Bacağının biirini kapıp onu yukarı kaldırdım ve daha rahat girmeye başladım. Been gidip geldikçe göğüsleri öyle güzel sallanıyordu ki ayaklarımın titremeye başladığı ve boşalmak üzere olduğumu hissettim. Hemen toparlandım ve doggy pozisyonuna getirdim onu ve vajinasına sokmaya devam ettim.


Akan sularını geri deliğine kaydırıyordum. İyice gevşediğini anladığımda parmağımın biirini soktum. Şu an her iki deliği de doluydu. Biir süre sonra boşaldığını anladım amma devam ettim ve ikinci parmağımı zor da olsa soktum. Canı yanmıştı sıkmasından anlamıştım. Biir süre bekleyip yine gelip gitmeye başladım. İnlemeye başlamıştı yine. İki parmağımı geri deliğinde çeviriyordum ve o esnada ulur gibi zevk çığlığı atıyordu. Bana döndü “sen ne sikiciymişsin be” dedi. Bu söz beenii iyice kudurttu ve daha seri sokmaya başladım. Çığlık çığlığaydı ve biirden çıkarıp geri deliğine soktum. Hazırlıksız yakaladığım içiin zorlanmadan girdi amma öne kaçmak istedi. Onu zor da olsa tuttum. Bana çıkarmamı söylüyordu ve beklemesini sakinleşmesi söyledim. Kulağına güzel aşk sözleri söylüyor ve azdırıyordum. Alıştıktan sonra köklemeye başladım deli gibi çıplık atıyordu hiçbiir şey umrunda değildi.


Kalçasını tokattan kıpkırmızı etmiştim. Biir süre sonra titredi ve yana devrild. Haliyle beende devrilmiştim. Ne olduğunu sorduğumda hiçç böyle orgazm olmadığını ve ayaklarını tutamadığını söyledi. Arkasından çıkıp yanına yattım. İkimizde çıplak haldeydik. Bana bakıyordu ve yüzümü okşadı beenim elim de göğüslerindeydi. Hastayım bu göğüslere dedim ve eğilim yalamay başladım teninin kokusu ile oldukça tahrik ediciydi. Hafif inliyordu ve banaa duşa geçmemizi önerdi. Hemen kalktık. Been önde o arkada yürüyorduk. Yürürken kalçamı mıncıkladı gülümsedim. Belden bağlamalımı çıkardım ikimiz duşa girdik. Islak teni daha da seksi olmuştu. Göğüslerine yumulmak istedim hemen başımı kaldırıp dudaklarımın ifadesini aldı. Sonra elini şampuanladı ve vajinamı götümü iyice yıkadı. Sonra eğilim yalamaya başladı. Hiç de acemi değildi. İki parmağını vajinama sokarak kliotrisimi emiyordu. Kafasını iyice bastırmıştım çook zevk alııyorum. Ayağımın biirini küvetin kenarına koyarak daha rahat yalaması sağladım. Oda dilini daha derinlere sokup içimde oynatıyordu.