İşlerimden fırsat bulunca evkileri toplayıp hep beraber tecavuz.net tatile çıkmaya karar verdik hemde niyeti bozduğum kıza daha fazla yakınlaşıcaktım neyse otele yerleştik odamıza eşyalarımız ayarladıktan sonra beraber otelin denizine indik orada kızın bikinili vucuduna hayran kaldım sonra ona gel biz seninle birlikte denize gidelim dedim olur dedi beraber denize gittik ama benim amacım onu okşamadıktı denizde şakalaşma bahaneleri ile bunun heryerini elledim


elimle sikimi okşamaya sol elimle de sunanın bacaklarını okşamaya başladım.Suna yorgunluktan hiçç bişeyin farkında değildi yavaş yavaş elimi yukarıya kaydırdım kalçalarına gelince kilodunu olabildiğince yana sıyırdım.Taze kalçası ortaya çıkınca elimle okşamaya başladım.Orta parmağımla iki kalçasının arasından vajinasına masaj yapıyor hafiften – vajinasının deliğini yokluyordum. Çok sıcak ve yumuşaktı beenii iyice kudurttu ve anında boş aldıım. Şortum yine ıslanmıştı ve azgınlığım geçmemişti.Banyo yapan eşimin yanına girdim şortum suyla ıslanmış yakalanma korkusu kalmamıştı. Karıcığıma hayatım canım sevişmek istiyor beenii idare et hastasın biliyorum amma ya oral yada anal seks yapalım lütfen dedim.Oda biliyorsun ağzıma almayı sevmiyorum amma arkamdan yapabilirsin dedi.Hemen sevişmeye başladık şampuanı alıp geri deliğini şampuanladım parmağımla deliğini genişletince sikimi yavaşça soktum.


fazla zorlanmadan sonuna kaddar girdim(biir çook kez arkadan eşimle ilişkiye girmiştik).İki parmağımı vajinasına geçirdim,gidip gelmeye başladım. Kasıklarım eşimin kalçalarına vurdukça ses çıkarıyordu eşim biiraz yavaş hayatım kızlar duyacak dedi.2-3 dakika sonra eşimin içiine boş aldıım. Eşimde beende çook zevk aldıık.biiraz öpüştükten sonra duş alıp çıktık.Akşam olmuş yemeğimizi yemiş TV izliyorduk.saat 11 doğru kızlarım yatmış eşimle been oturuyorduk.eşimin eteğini sıyırmış amını okşuyordum eşim hayatım biliyorum beenim yüzümden çook zor günler geçiriyorsun biiraz daha sabret vajinamı doya doya sikeceksin dedi.Beende üzülme hayatım sen iyicileşene kaddar idare ederim dedim. Saat gecenin 1 olmuştu eşimin uykusu geldi,hadi yatalım hayatım dedi beende tatlım uykum gelmedi sen yat been gelirim dedim.Eşim yattıktan 5-10 dakika sonra kalktım baktım karım uyumuş kızlarımın odasına yöneldim. Odaya ilerlerken içim alev alev olmuş penisim kalmış taş gibi olmuştu.Odanın kapısı açıktı yavaşça içeri girdim.Gece lambasının çıkardığı ışıkla kızlarım karşımdaydı.Hava çook sıcaktı kızlarım sere serpe külotlarıyla yatıyordu. Üstlerinde sadece biirer tişört vardı büyük kizim ayşenin portakal kaddar göğüslerinin uçları tişörtten belli oluyordu.Ayşeni sikmeye karar verdim. büyüktü vücudu daha gelişmiş sikişebilirdi.artı gündüzde istekli olduğunu belli etmişti.zaten ayşenle sikişirsem sunayı altıma almak çook kolaydı.


Ayşen onu banaa hazırlar diye düşündüm. Yavaşça ayşenin yanına yaklaşıp yatağına oturdum.Ayşen sırt üstü,bacağının biirini toplamış diğeri ise uzanmış halde beyaz kilodu meydanda yatıyordu.Üstümdeki fanilayı çıkardım bebeğimin bacaklarını okşamaya başladım.İnanılmaz zevk alııyordum.yavaş yavaş taze vajinasına yaklaştım.Kilodun üzerinden vajinasına masaj yapıyordum.Artık beende filim kopmuştu.Yanımda duran kızımın taze amını sikmek içiin sabırsızlanıyordum amma onu korkutmamak içiin acele etmiyordum.Biir elimle vajinasına masaj yaparken öbür elemle göğüslerine uzandım.Avucuma sığan göğüsü sıkıyor okşuyordum.Bu şekil 1-2 dakika devam ettim.Kızım hala uyuyordu.Yavaşça tişörtünü yukarı sıyırdım. göğüsleri karşımdaydı.Onları okşadım okşadım ve ağzıma alıp emmeye başladım.Biiraz devam ettikten sonra dudaklarını emmeye başladım.Kızımın dudakları da banaa karşılık veriyordu uyanmış ancak ters biir tepki vermemişti. Kulağına kizim seninle olmak içiine girmek arzuluyorum izin verirmisin.Lütfen sende zevk alacaksın beende ikimizde mutlu olacağız dedim.Sadece kısık biirsesle (hıhı) dedi.Artık her şey tamamdı biirazdan o tazecik vücudu altımı alıp daracık amcığa girecektim.Kızımın kulağına bebeğim belini kaldır kilodunu çıkarayım dedim.Belini yavaşça kaldırdı.Ellerim titriyordu parmaklarımı iki kenarından sokup aşağıya sıyırdım.İnanması güçtü tazecik kılsız amcık karşımdaydı.bacaklarını da kaldırdı bebeğim kilodunu sıyırıp çıkardım.kokladım mis kokuyordu fırlatıp attım. Bebeğim bacaklarını kapatmıştı yavaşça iki elimle yana ayırdım.Artık o sihirli kutu karşımdaydı.


Been çooktan boşalmıştım amma hala kazık kaddar sertim.Dudaklarımı vajinasına yapıştırıp emmeye başladım.Kızım kendinden geçmiş inliyordu amı iyice sulanmış ve şişmişti am dudaklarını ayırıp yaladım yaladım.Parmağımla daracık deliğe masaj yapıyor hafif içiine sokuyordum.O kaddar dardı ki parmağım zor giriyordu.Girdiğinde lastik gibi sıkıyordu.Alev alev yanıyordu.Vakit gelmişti.Ayağa kalkıp şortumu çıkardım.Sikimi sıvazlayıp tükürükledim.Kızım ise gözünü açmayıp olacakları bekliyordu.Gözüm yan yatakta yatan sunaya takıldı uzanıp kalçalarını ve amını kısa süreli okşadım. Tekrar ayşene döndüm açık olan bacaklarının arasına uzanıp körpe amını tükürükledim.Eğilip kulağına korkma aşkım canın yanmayacak kendini sıkma dedim.Sikimi vajinasına dayayıp yavaş yavaş girmeye çalıştım biiraz zor olacaktı hafif ittirmelerden sonra başı girdi.O an aldığım zevk inanılmazdı.Sikimin başını sanki iple bağlanmış gibi sıkmış fırına girmiş gibi yakmıştı.Biiraz bekledikten sonra milim milim ilerlemeye başladım 3-4 santim girince kizim peder acıyor dedi yavrum dayan az kaldı dedim.İttirmeye devam ettim az sonra kızımdan ah sesi geldi artıkk beenim kadınım olmuştu.Kasıklarımız buluşuncaya kaddar devam ettim.